Абе,разбирате ли се родителите на мъжа си?

  • 2 682
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 234
При нас съжителството продължава вече 11 години.Не мога да се похваля обаче с перфектни отношения.Опитах се да спра да се дразня,но нещо не успявам.Правим се взаимно,че не се забелязваме,обаче уви.Споделете има ли чалъм да се стигне до някакъв мир.   Flutter

# 1
  • Мнения: 5 622
Да. Аз съм изключително толерантна и не се дразня от почти нищо. Може би и затова нямам проблеми.

Най-голяма роля, обаче играе и факта, че все пак живеем отделно от всякакви свекърви и прочие  Peace

# 2
  • Мнения: 505
Аз ги разбирам, те мен - не  Mr. Green
Чалъмът е да си помислиш дали ще се разсърдиш на майка ти, за това, за което се сърдиш на свекърва ти  Peace

# 3
  • Мнения: 1 174
Разбирам се, да.
На моменти дори имам чувството, че те са ми по-близки по характер и те са ме възпитавали, а моите родители са родители на мъжа ми.

# 4
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
опитвам се, 5 г ве4е! с променлив успех! търпение и броене на ум, може и друго... пак наум!

# 5
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Живеем със свекървата.Опитвам се да я понасям,но....не винаги успявам.

# 6
  • Мнения: 9 865
Само с баща му. Не че имам нещо против майка му, но не се разбирам. Тя не говори.

# 7
  • Мнения: 1 521
Отговора е -СОБСТВЕНО ЖИЛИЩЕ!Колкото и да са приятни хората , за мен е трудно съжителството на 2 домакинства заедно.

# 8
  • Мнения: 234
Общо взето мен ме дразнят с неща свързани покрай децата.  Crossing Arms А те защо се дразнят-ми не разбирам.  Hug   Mr. Green

Цитат
Чалъмът е да си помислиш дали ще се разсърдиш на майка ти, за това, за което се сърдиш на свекърва ти  Peace

Ами да си кажа разликата е там,че майка ми не ме дразни с глупости от рода на свекървените.  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 6 991
Ех, по принцип да, но не живеем заедно. Преди няколко дни мъжът ми ме светна, че ме намирали за разглезена Shocked Я да си погледнат дъщерята първо ooooh! Иначе определено свекър ми повече ми допада като характер, по-умерен човек е.

# 10
  • Мнения: 77
Откакто живеем отделно-ДА.

# 11
  • Мнения: 2 270
С баща му се разбираме перфектно,но с майка му - не

# 12
  • София
  • Мнения: 3 789
Мисля, че ако не живеем заедно ще се разбираме повече и ще сме си по-мили.....
Тя, жената, не е лоша, ама за мен си е чужда......не мога да я приема някак си...затова се държа с нея студено и резервирано....абе с две думи- не ме кефи!

# 13
  • Мнения: 1 941
Разбираме се много добре. Свекито много говори и то едно и също smile3514, ама е сладка! 

# 14
  • Мнения: 13 172
Ами, да. Не се ядосвам за нищо, защото само като си помисля, че не сме вечни и някога няма да ги има и всичко им прощавам.

Общи условия

Активация на акаунт