Спешна нужда от съвет за чистене на латекс

  • 7 184
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
Здравейте!
Имам спешна нужда от съвет, как да почистя стената. Тя е с латекс, но направих една беля и се получи голямо петно. Опитах се да почистя стената, тъй като имаше налепи от сажди заради печката с която се отопляваме. Досега винаги съм ги изчиствала с вода и малко сапун. Този път се получи едно размазано сивкаво петно върху стената, което не мога да почистя по никакъв начин. Моля дайте ми съвет, незнам какво да направя.

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Пребоядисай Mr. Green

# 2
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Вземи Доместос, той е много силен и агресивен, но помага.
На мен ми е гаден, мирише на белина, насълзяват ми се очите, но като се налага ...

# 3
  • Мнения: 410
Дори и да изчистиш петното,то ще си остане,защото изчистеното място ще е по светло от останалата стена.
Пробвай ако искаш с един моп потопен във вода с някакъв почистващ препарат,ама ще се наложи да минеш цялата стена,за да не остава петно.
Успех Peace

# 4
  • Мнения: 1 101
с белина Peaceизпробвано е

# 5
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Вземи Доместос, той е много силен и агресивен, но помага.
На мен ми е гаден, мирише на белина, насълзяват ми се очите, но като се налага ...
аз за тази цел използвах Мистър пропър (това имах под ръка) и свърши чудесна работа!

# 6
  • Мнения: 2 591
а не остава ли петно от белината, мистър пропъра или доместоса? питам, защото и аз разлях малко кафе в коридора и има едно петно, което много ме дразни, но мислехме, че пребоядисването е единственият вариант!

# 7
  • Мнения: 1 101
Ами аз съм 4истила петна от мухъл върху жълт латекс и не става на петна нито се маха цвета Peace

# 8
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
а не остава ли петно от белината, мистър пропъра или доместоса? питам, защото и аз разлях малко кафе в коридора и има едно петно, което много ме дразни, но мислехме, че пребоядисването е единственият вариант!
Завис от латекса според мен, има миещ се, а и цвета е от значение коло ще личи изтърканото.
Все пак, все едно дали ще е петно от кафе или избеляло от търкане с препарат.
Пък има шанс и да се почисти перфектно Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 591
Завис от латекса според мен, има миещ се, а и цвета е от значение коло ще личи изтърканото.
Все пак, все едно дали ще е петно от кафе или избеляло от търкане с препарат.
Пък има шанс и да се почисти перфектно Simple Smile

 hahaha може би си заслужава да се поеме рискът  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт