Ларингит - Ларинготрахеитис акута

  • 3 245
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 668
Малкият ми син има сериозни проблеми и кашля много. Преди няколко дни лежахме в интензивно отделение с опасност от задушаване. Има ли някакви инхалации, които мога да правя вкъщи? Лекарите са ОК, когато става въпрос за АБ, но не си падат по бабиби лечения и хмеопатия.
Ако знаете нещо затова - очаквам съвети

# 1
Синът ми,когато беше  малък правеше чести ларингити.Задължително ни изписваха нещо противоалергично/Кларитин,зиртек или нещо др./и инхалации.Слага се съд с вода на котлона/може и малко сода за хляб/и когато заври се диша парата в продължение на 5-10мин.Внимавайте да не се изгори детето.Хубаво е да сложите някаква кърпа над главата на детето,за да може по-добре да вдишва парата,но тъй като виждам,че сте доста малки,може да пробвате и с чадър.Същото можете да направите и в банята,като пуснте горещата на мивката.Бързо оздравяване.

# 2
  • Мнения: 3 116
Същото можете да направите и в банята,като пуснте горещата на мивката.Бързо оздравяване.

Като гледам възрастта това май е по-подходящо. Аз правех нещо подобно, пускам вряла вода, затварям вратата на банята хубаво да се затопли и когато стане цялата баня в пара влизам с малката вътре. Стоим около 5-10 минути и после излизаме. След като излезем винаги й обличам нещо отгоре защото е изпотена и мокра от парите  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт