Мнения за Руското училище

  • 1 008
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 320
По редица съображения смятам да преместя дъщеря си след 4 клас в друго училище.Спряла съм се на няколко, но засега 133 СОУ "Пушкин" е сред фаворитите. Ако имате опит или впечатления, ще съм благодарна да ги споделите. smile3529

# 1
  • Мнения: 1 044
Не знам дали за същото става въпрос-това, което еп оруската образователна система и се учи изцяло на руски? Ако е то -имам информация от първа ръка, много близки мои роднини записаха там детето си. То учи там от първи клас. На есен ще е трети и те са безкрайно доволни. Детето владее перфектно руски /за две годни го научи езика/, дисциплината е на ниво, качеството на образование е супер високо - към децата има много високи изисквания и те учат старателно. Учат и много нестандартни за България дисциплини - нещо като хореография, танци например. Поощрява се индивидуалното развитие. Единствен проблем са български език, българска история и география - там не се учат такива предмети. Моите роднини решиха този проблем като наеха пенсионирана учителка по български, която занимава детето допълнително по тези предмети. Таксата за обучение също не е висока - изобщо добър вариант е това училище, особено  в сравнение с разюздаността на някои български училища. 

Общи условия

Активация на акаунт