RAID и бебе?

  • 1 693
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 193
Мами имам една чуденка дали може да се използва раит отровата против комари тази която се включва в контакта в стаята където спи бебо или има и друга специална за бебета? newsm78

Последна редакция: нд, 03 юни 2007, 15:42 от Доня Туфиня

# 1
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Мисля че не е много редно да използваш Райт!!
Доколкото си спомням имаше някакви таблетки против насекоми от същия сорт на Чико специално за бебета!!!

# 2
  • Bapнa
  • Мнения: 762
РайД ... не  е добре според мен Peace Виж ги тези на Чико как са и сподели

# 3
  • Мнения: 4 784
Има и на други фирми, не само таблетки, а разни мазилца против насекоми, които може би ще са по-удобни при разходка. И аз скоро ще купувам нещо такова, ама се чудя, защото не знам кое ще е ефикасното  и ми се иска някой с опит да сподели.

# 4
  • Мнения: 1 272
Споделям мнението на момичетата до тук. Има добър репелент на Чико, но най-добро средство е мрежа на прозореца. А за навън подходящи мазила са на Чико и Цанцарин Peace

# 5
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Аз не бих използвала.
Докато живеехме в Ямайка, през дъждовният период имаше много комари. Когато бременна взехме специални свещи и таблетки - ужас - цяла нощ главоболие и гадене!
Предпочитам да се мажем със специални кремчета срещу комари, специализирани за деца.
Нашата кошара имама и покривало срещу насекоми, ако се наложи ще го използвам.

# 6
  • Мнения: 437
Виж това http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=2417
Ние го ползваме от скоро и нямаме комари.

# 7
  • Русе
  • Мнения: 2 354
аз също съм на мнение, 4е Райд не е най-подходящото средство за предпазване от комари в стаята не бебе!
Виж в магаините, в които се продава детска козметика  Peace

Общи условия

Активация на акаунт