Добър автобронзант за лице?

  • 2 426
  • 9
  •   1
Отговори
Дайте препоръки , но само ако сте го използвали, моля! WinkДа бъде равномерен и да стои естествено ако има такъв де Crazy

# 1
  • Мнения: 5 317
преди няколко дена си купих на Евелин,мазах се два пъти и не станах на петна.хвърлила съм око и на Лореал.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 160
От L`Oreal, тена жълтее. Може би зависи  каква ти е кожата.
Аз съм доста бяла  Crazy

# 3
Ползвах на Лореал спрея за лице и лосиона за тяло за тен.Първият път като се намазах и напръсках резултата беше перфектен.Но след всеки следващ път тена ставаше жълт,на места дори тъмно кафяв...абе като мръсна съм.След 1 седмица ползване вчера реших да спра.Останалата част ще си използвам ако реша някъде да изляза-за някой по-специален случай.Хем стриктно ексфолирах тялото преди нанасяне на бронзанта,но не може да се поддържа този тен Naughty

# 4
  • Мнения: 917
Дайте препоръки , но само ако сте го използвали, моля! WinkДа бъде равномерен и да стои естествено ако има такъв де Crazy

На Рубела пробвай  Peace

# 5
  • Мнения: 5 577
Рубелка, Рубелка - с две ръце и два крака.

# 6
  • Мнения: 952
аз ползавх кърпичките за тен на Орифлейм, с една кърпичка можеш да намажеш лицето,шията и ръцете. Хареса ми тена който се получи макар че се появява след час два. Доволна съм Peace

# 7
  • Мнения: 3 743
аз ползавх кърпичките за тен на Орифлейм, с една кърпичка можеш да намажеш лицето,шията и ръцете. Хареса ми тена който се получи макар че се появява след час два. Доволна съм Peace

И аз ги изпалзвах и съм доволна, но...до момента, в който започне да се отмива тена. Колкото и автобронзанти да съм използвала, винаги след няколко дни ставам на петна, т.е. според мен добър автобронзант няма Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 39
Преди около две години си купих един крем или по точно емулсия за лице на Орифлейм.
Много съм доволна.
Като плюсове мога да кажа, че придава тен на лицето и има светлоотразяващи частици, които създават илюзия за свеж вид на кожата.
Мисля че емулсията е хидратант, защото ми понася на кожата, а моята е смесена към мазна.
Много лесно се разнася по лицето.
Тена, който се получава ми пасваше идеално и стои като естествен.
За съжаление не знам дали се продава още този продукт.
Купих го съвсем случайно, защото по-принцип не си падам по козметика от този тип.
Ако мога ще го снимам и ще ВИ го покажа.

# 9
  • Мнения: 1 313
от лореал се получава много хубав тен, но след няколко дни като започне да се измива и цялата ще си на петна

Общи условия

Активация на акаунт