Моля за мнение за ортодонтите от Юниордент

  • 1 573
  • 4
  •   1
Отговори
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Здравейте,
предстои ми да водя детето си на ортодонт. Спряла съм се на Юниордент. Моля тези, които знаят нещо да помогнат.

# 1
  • Мнения: 8 462
Имам бегли впечатления.ходихме по спешност при един млад лекар.Преди Юниордент бяха доста добри,сега ми се струва,че западат.Цари разруха.Изписаха ни някакъв антибиотик заради джоб на венеца.Впоследствие се оказа,че този антибиотик не се изписва на деца.В аптеката ми казаха,че няма внесена такава дозировка.Родожил се казва.Това ми беше достатъчно да си направя изводите за компетентността на стоматолога и да търся други детски лекари.

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Посещавала съм доста пъти Юниордент на Попа, но все за вадене на млечни зъби. Ходим при д-р Хусейн. Много мил, млад и човечен е.
Уви, само до там са ми впечатленията. За нищо по-сериозно не съм се допитвала с тях.

# 3
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Благодаря ви момичета за бързите отговори!  bouquet

# 4
  • Мнения: 380
Месец октомври ходихме с малкия при доктор Стайкова и съм много доволна , , наложи се да извади доста зъбки , прави му и он постоянните, изгражда му и предно постоянно зъбче.Всичко това бе с пълна упойка,  но аз лично пак казвам съм много очарована от доброто отношение , Е това е само мое мнение разбира се,

Общи условия

Активация на акаунт