С какво ходите у дома или какви са ви домашните чехлички?

  • 3 061
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13 171
Ей сега прочетох една тема за летни чехли и се замислих за домашните. Какви са вашите- удобни или страстоподклаждащи Grinning Аз имам зимни пантофи от овча кожа, страшно топли и меки. Лятото, ако съм много уморена ходя с ниски леки чехли- нещо като джапанки или с едни с високо токче, блестящи и искрящи, много ги харесвам и като съм с тях се чувствам като принцеса /нищо, че тропайки с токчетата си дезинфекцирам коридора, простирам или готвя Mr. Green/

# 1
  • Мнения: 302
Зимата с пантофки, а лятото боса  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 941
И зиме и лете вече 4 години си шляпкам с едни розвки джапанки. Не са мръднали, честна дума!

# 3
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
С чехли на Фонсека.Зимата затворени, а лятото ги сменям с летен модел на същата фирма.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 736
Винаги зимата съм си носела пухкави чехли от естествена кожа, но тази бях с едни най-обикновени, изкуствени. Иначе сега съм с джапанки, червенички, на кенвело. Нищо особено, без това мразя да нося чехли  Crossing Arms

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 415
зимата с чехли, а лятото с джапанки Peace...боса мразя да ходя Naughty

# 6
  • Мнения: 216
В Къщи Боса през лятото през зимата по 4орапи Peace

# 7
  • Мнения: 1 424
През зимата с пантофки, а през лятото с плажни чехли  Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 1 423
През зимата с пантофки, а през лятото с плажни чехли  Grinning
И аз съм така  Peace

# 9
  • Мнения: 3 569
През зимата с пантофки, а през лятото с плажни чехли  Grinning
И аз съм така  Peace

И аз.

# 10
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Зимата ходя с топли чехли, сега с розови джапанки ( купих си ги миналата година от Ямайка  Flutter )

# 11
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Зимата с огромни пантофи-животни. Всяка година са различни - кучета, мишки, мечоци, прасета и т.н. Дефонсека се грижи да не ми е студено.  Mr. Green
Лятото с джапанки, чехли /ма не с висок ток/.

# 12
  • София
  • Мнения: 7 753
Зимата по пантофки, лятото по джапанки.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 775
Зимата с топли, лятото с лекички. Удобството ми е приоритет, но ако реша да изкушавам мъжа ми определено няма да е по чехли.

# 14
  • Мнения: 1 426
Имам едни джапанки, които са ми за вкъщи, но общо взето си ходя боса, те са ми най-вече като прескачам до съседите.

Общи условия

Активация на акаунт