Аеробика и танци

  • 6 156
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Искам да ви попитам къде може да ми предложите аеробика или танци в Пловдив казаха ми за Енерджи на Съединението някои да има отзиви за там дали е да добра обстановката какво представлява някаква цена  Simple Smile

# 1
# 2
  • Мнения: 44
Погледни тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=163145.0
[/quote
Енерджи вечене са там,има аеробика и е 2лв.на посещение,а обстановката..... newsm78 по-добре да видиш сама не е кой
знае какъв лукс  Rolling Eyes

# 3
# 4
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Веднага ти предлагам на гарата,зад кино Гео Милев,страхотни са.Студиото не е кой знае какво,но повярвай,ще те приведат в страхотна форма. newsm53

# 5
  • Мнения: 143
Веднага ти предлагам на гарата,зад кино Гео Милев,страхотни са.Студиото не е кой знае какво,но повярвай,ще те приведат в страхотна форма. newsm53

А може ли да кажеш малко повече - цени, часове, какви тренировки има(аеробика, каланетика..), плийз  Flutter  ?

# 6
  • Мнения: 1 906
 а няма ли линкчета  newsm78 за сваляне  Laughing

# 7
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Значи инфото за съжаление ми е от миналото лято,но чух,че и сега работят.Цените им бяха смешни-1лв за тренировка.В вторник,четвъртък и петък от 17 и 30 и 19 часа.

# 8
  • Мнения: 143
Значи инфото за съжаление ми е от миналото лято,но чух,че и сега работят.Цените им бяха смешни-1лв за тренировка.В вторник,четвъртък и петък от 17 и 30 и 19 часа.

Мерси.  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 44
Веднага ти предлагам на гарата,зад кино Гео Милев,страхотни са.Студиото не е кой знае какво,но повярвай,ще те приведат в страхотна форма. newsm53
да ви кажа,че на гарата има промяна,те вече са на друго място,на Съединение и има всеки ден,

# 10
  • Мнения: 44
има аеробика и каланетика а цената е 2 лв.

# 11
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
има аеробика и каланетика а цената е 2 лв.
geri от кога е това и къде точно

# 12
  • Мнения: 44
от март месец тази година.това е на площада високата сграда(проектанска) на партера вляво,има понеделник сряда и петък от 18:30ч. и вторник и четвъртък от 17:30 аеробика; и каланетика от18:30 ч. вторник и четв.

Общи условия

Активация на акаунт