Въпрос за първите обувки

  • 4 555
  • 95
  •   1
Отговори
какви  обувки купихте за прохождащото  бебе?Питам,защото моят син е вече на 8 месеца и упорито се изправя и като го придържам за ръчичките пристъпва доста добре.Казаха ми,че трябва да му купя специални обувчици за прохождане.Тези на "Колев и Кколев" много ми допаднаха,но няма цени(в интернет сайта)
Моля,споделете за вашия избор и доволни ли сте.
Благодаря

# 1
  • Мнения: 2 677
Най-добре е босичко! Peace

# 2
# 3
  • Мнения: 9 903
...... няма цени(в интернет сайта)


тези цени по-добре да не ги обявяват. Пускай го бос или по чорапи.

# 4
  • Мнения: 1 555
Ако с мяташ да го пускаш навън да стои право му купи въпросните буйки на К и К, които по мои спомени струват 20 лв -  за новите с меката кожа, иначе босо е най-добре детето да пристъпва, пълзи и проходи !

# 5
  • Мнения: 3 069
Ние сме с буйки на Колев и наистина съм много доволна, въпреки, че ортопеда препоръчва да се прохожда без никакви обувки и терлици а на голо краче Grinning

# 6
  • Мнения: 492
Пускай го бос юнака!

# 7
  • София
  • Мнения: 3 610
Обувки чак след като проходи! До тогава бос.Макар че и аз с големия бързах и не съм го пускала без ортопедични обувки от незнаене  Peace Сега бебо си перка по чорапи,само навън му слагам буйки от тези с ципчето през средата(струваха 9,30лв)

# 8
  • Мнения: 1 949
Вече е топло. Вкъщи го пускай бос, даже без чорапи.  Peace  А за навън може да му вземеш буйки на КиК. Нашите бяха 14лв до колкото помня  newsm78

# 9
  • Мнения: 3 456
Аз бях купила буйките на К и К. Май бяха към 14 лв. Иначе вкъщи пускай го бос, както вече са те посъветвали.

# 10
  • Мнения: 1 233
И аз моята дъщеря я пусках без обувки, само по чорапогащник, понеже беше зима. Peace

# 11
  • Мнения: 2 237
Босо най-добре.За КиК си мисля че не са кой знае колко добри,поне аз не съм доволна.

# 12
  • Мнения: 145
Новият летен модел на КиК буйки за прохождане са 24 лв. , поне аз за толкова ги купих Hug

# 13
  • Мнения: 145
Забрави да добавя , че са с връзки и постоянно се развързват  ooooh!. Не съм доволна Naughty

# 14
  • Мнения: 1 288
буйките на колев струваха някъде около 20лв. нашите бяха с цип и много удобни.

Общи условия

Активация на акаунт