Яслата "Звънче" Варна, подгответе ме!

  • 380
  • 3
  •   1
Отговори
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Мами, записах детето в яслата. Ще започнем през септември. Записани сме в трета група. Ще съм благодарна на всякаква информация. Благодаря!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 677
Ние бяхме в ІV група, не знам с какво мога да съм ти полезна. Ако се сетиш нещо конкретно - питай. 

# 2
  • варна
  • Мнения: 193
нас сега ни изписаха от 3-та група в звездичка. вече сме на градина Simple Smile
първо се подготви- не очаквай много. това е много важно. 30 деца се гледат от 2-ма души. представи си ако те са супермен или батман как ще успеят да гледат децата. а сега се сети, че те са обикновенни хора. това е в кръга на шегата
учителки са Ангелова и Добрева. доволна съм и от двете. лелките са Нина и Снежито. и от тях съм доволна. ако синът ми си е изцапал дреха в яслата, винаги е била изпрана и така оставена в шкафчето. това ми е говорело много добре за тях, защото не са длъжни да го правят.
много бързо махна памперса, научи се на ред и дисциплина, научи много песнички. понякога си мокреше дрехите като ходи да пиша в мокрите помещения и са го оставяли с мокрите дрехи докато го взема. винаги е разпасан като съм го вземала. след като се научи да се облича сам, дрехите му бяха облечени на обратно, което говори, че се е обличал съвсем сам без възрастен.
разболяваше се веднъж месечно.
от начало доста плачеше, но след това с доста голямо желание ходеше и е доволен. аз също като цяло съм доволна от яслата. дано и вие останете доволни

# 3
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
благодаря gerito - всичко написано от теб ще ми е от полза!

Общи условия

Активация на акаунт