Търся подобни на тези рокли

  • 3 880
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 96
Здравейте Simple Smile!

Съседната тема за роклите ме подсети да пусна тази.От доста време си търся няколко модела рокли подобни на тези от сайта на Victoria's secret:

       


Проблемът ми е,че искам да са чисто черни(пристрастена съм към дрехи с този цвят Rolling Eyes).Някоя мама да е виждала такива модели в черно из магазините в София или Бургас Praynig?

Ще съм много щастлива,ако някой може да ми помогне Hug!

# 1
  • София
  • Мнения: 7 767
И аз съм си харесала втората рокля и то точно в този цвят.  Heart Eyes

Ще следя темата, дано да ги има някъде.  Wink

# 2
  • Мнения: 5 790
Страхотни са роклите във всички цветове. За съжаление не мога да ти помогна, но ще следя и аз темата. Много ми харесаха.

# 3
  • Мнения: X
Не съм от София, но освен да си отделиш един два дни и да започнеш да рзглеждаш магазини до отказ, друго не се сещам. Все нещо ще намериш.
(Преди години бях видяла една блуза, която носеще Рейчъл в епизод на Приятели. На следващия ден, след 5 часово обикаляне си намерих същата. Минаха около 4 години и все още не съм видяла друга такава ooooh!  Laughing)

# 4
  • Мнения: 120
Тази е страхотна !  Peace

# 5
  • Мнения: 952
и аз нямам идея от къде можеш да си намериш такива рокли и то в черно newsm78 но можеш да си намериш добра шивачки и да ти ги ушие както искаш,като гледам не са сложни модели Peace

# 6
  • Мнения: 857
az si kupih predi nqkolko dni takava 4erna i mi e mnogo malka ako 34 razmer ti stava moga da ti q pratq eto snimka, no trqbva da e ole4ena za da vidi6 kolko qko sedi, modela e to4no kato srednata.,,

# 7
# 8
  • София
  • Мнения: 7 767
Just_VANIA , чакаме снимки с облечена рокля.  Peace

# 9
  • Мнения: 857
Simple Smile trqbva da namerq modelka,4e na men mi stoi ujasno - ama ytre 6te dam na priqtelka da q oble4e i 6te snimam

# 10
  • Мнения: 3 537
Рокличките са много хубави и семпли и са доста прости модели,казвам го ,защото имам опит в тази област .Ако не намериш готово, си ги поръчай да ти ги направят, за друго не се сещам...

# 11
  • Мнения: 266
Ако материята е трико, можеш да си поръчаш в едно ателие в София- Иванел се казва. Моделите не са сложни, мисля че няма да има проблем да ти ушият.
www.ivanel-bg.com

# 12
  • Мнения: 96
Ако материята е трико, можеш да си поръчаш в едно ателие в София- Иванел се казва. Моделите не са сложни, мисля че няма да има проблем да ти ушият.
www.ivanel-bg.com

Точно вчера вечерта търсих в google online магазини за да разгледам предлаганите модели на рокли,попаднах на този сайт и си мислех днес да ви питам дали сте използвали услугите на това ателие Simple Smile.
Mima999,поръчвала ли си нещо от там и,ако да,доволна ли си от изработката?

# 13
  • Мнения: 857
,
Така седи рокличката, но нея пук е голяма и пак не е точно така като трябва. Simple Smile

# 14
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
И мен ме интересува някой поръчвал ли е от този сайт www.ivanel-bg.com

Харесах си една рокличка и едно потниче. Предполагам, че ако се отиде на място ще има и по-голям избор.

Общи условия

Активация на акаунт