помогнете: операция на пишле

  • 1 081
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте мами, моят син е на 1 годинка и 2 месеца и му се образува нещо като малко мехурче на кожичката на пишлето му. Нашият доктор ни изпрати при детски уролог в Пирогов за консултация, който след като забели напълно пишлето установи че може би става въпрос за "кистичка" и ще трябва да се махне по оперативен път. Направи пункция на мехурчето което донесе само болка на детето ми  #2gunfire и никакъв резултат в последствие. Молия тези от вас които са се сблъсквали с подобен проблем да ми разкажат как протичат тези операции и при кои лекари са били приети децата им, защото от притеснение имам чувството че сърцето ми ще се пръсне  Cry

# 1
  • Мнения: 1 691
Не сме имали такъв проблем. Искам да ти пожелая всичко да свърши лесно и безболезнено за малкия!

# 2
  • Мнения: 51
Сина ми се роди с вродена аномалия на пишлето"ХИПОСПАДИЯ"-канала не е с изход на върха на главичката, а изхода/мастото от където излиза урината/ свършва по средата на пишлето/дори и под главичката....Оперираха го в "Пирогов"екип на доктор Малчев-страхотен човек и специалист/и други майчета от нашия град направиха операциите на децата си при него-причините естествено бяха различни.

# 3
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Успех ви желая Praynig Peace

# 4
  • Мнения: 9 973
оправяйте се бързо! Peace

# 5
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Добър детски уролог има и в Правителствена болница - д-р Гайдаров.
Успех!

# 6
  • Мнения: 337
Не се притеснявай ... ние със сина ми сме минали по този път преди години .  Една вечер се прибра след като беше карал колело и на пишлето му се беше образувал подобен мехур .Той по принцип имаше проблеми със забелването  Заведохме го веднага в бърза помощ , там доктора дори не пожела да слезе от отделението си за да го погледне а само нареди по телефона да го закаме при него и пак по телефона без дори да го погледне му назначи операция за другия ден . Аз естествено не се съгласих и се прибрахме вкъщи веднага позвъних в София на наш познат лекар , който ни посъветва да поставим само риванол и на другия ден бяхме в Пирогов  . Там ни обясниха, че е абсурдно да се назначава операция в това състояние и добре сме направили , че не сме се съгласили. Трябваше да изчакаме известно време докато отока напълно спадне и след около седмица бяхме отново в Пиогов, където му направиха лека операция с местна упойка и всичко завърши благополучно . Надявам се скоро да пишеш че и при вас всичко е наред . Успех

Общи условия

Активация на акаунт