Някой да има "опънат таван"

  • 4 877
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 495
Вижте на какво се натъкнах-
http://www.barrisol-bg.com/2/page.html
Понеже мъжО се занимава със строително-ремонтни дейности, та и двамата веднъж се поровихме в чичко Гугъл и открихме тази нова технология.От това, което разбрах е че става въпрос за много лека конструкция със хоризонтално или вертикално поставяне,платната му може да са лакови, сатен, велур и др.пропускащи светлината или аз както го разбирам-има отразяемост на помещението WinkРазгледайте снимките в сайта-аз просто останах без думи...но пък и нищо не се споменава за цени Thinking
А ако някой има снимки на тези красоти и ги е направил в дома си, нека да покаже  bouquet

# 1
# 2
  • Мнения: 1 449
Исках да слагам такъв таван в банята, но се отказах, просто защото не съм там, на място, за да контролирам нещата. Мога да ти препоръчам само да отидете при официалния вносител, защото при други посредници, напр. Мартинели, цените са доста завишени, а те и без това не се ниски.

# 3
  • Мнения: 6 039
таваните на Барисол да доста скъпи. Могат да се използват и при вградено осветление.

# 4
  • Мнения: 1 426
И ние се заинтересувахме предната есен, защото започвахме ремонт, но цените ни отказаха. Много красиво изглежда наистина. Може би на следващия ремонт...

# 5
  • София
  • Мнения: 7 183
Нямам лично, но няколко пъти го залагахме като интериорно решение за различни обекти (магазини, офиси). В крайна сметка повечето инвеститори се отказваха заради цената (не помня точно но май излизаше около 100-тина евро за кв.м, но може сега да са различни цените  newsm78). Във всеки случай измислихме и алтернативно решение - растерен таван (на карета), но вместо с обикновените пана - с метакрилат. Това са полупрозрачни матирани плоскости, над които скрито се монтират осветителни тела и се получава ефект на светещ таван или оберлихт. (това може да се види вна долното ниво  магазина на Александра Видео на пл. Славейков). Цената излиза много по-прилична Laughing

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 4 571
Трябва да имате предвид, че провисва - поне 3%, така че в малки помещения, имам предвид жилищни, се усеща с просто око.

# 7
  • Мнения: 22 414
Вижте на какво се натъкнах-
http://www.barrisol-bg.com/2/page.html
Понеже мъжО се занимава със строително-ремонтни дейности, та и двамата веднъж се поровихме в чичко Гугъл и открихме тази нова технология.От това, което разбрах е че става въпрос за много лека конструкция със хоризонтално или вертикално поставяне,платната му може да са лакови, сатен, велур и др.пропускащи светлината или аз както го разбирам-има отразяемост на помещението WinkРазгледайте снимките в сайта-аз просто останах без думи...но пък и нищо не се споменава за цени Thinking
А ако някой има снимки на тези красоти и ги е направил в дома си, нека да покаже  bouquet

Такива тавани в останалите страни слагат от около 2-3години. Що се отнася до въпросната фирма цената и за кв.м. започва от 80лв за кв.м. и стига до 130лв. кв.м.
Та, трябва да имаш доста пари, за да си позволиш такъв таван и да хвърлиш около 2000-5000лв за него, зависи каква ти е квадратурата.
Иначе са просто перфектни.

# 8
  • Мнения: 22 776
Интересни са,виждала съм ги още преди години,но не съм им фен,а разбирам,че излизат и скъпо.

# 9
  • Мнения: 4 380
Вижте на какво се натъкнах-
http://www.barrisol-bg.com/2/page.html
Понеже мъжО се занимава със строително-ремонтни дейности, та и двамата веднъж се поровихме в чичко Гугъл и открихме тази нова технология.От това, което разбрах е че става въпрос за много лека конструкция със хоризонтално или вертикално поставяне,платната му може да са лакови, сатен, велур и др.пропускащи светлината или аз както го разбирам-има отразяемост на помещението WinkРазгледайте снимките в сайта-аз просто останах без думи...но пък и нищо не се споменава за цени Thinking
А ако някой има снимки на тези красоти и ги е направил в дома си, нека да покаже  bouquet

Такива тавани в останалите страни слагат от около 2-3години. Що се отнася до въпросната фирма цената и за кв.м. започва от 80лв за кв.м. и стига до 130лв. кв.м.
Та, трябва да имаш доста пари, за да си позволиш такъв таван и да хвърлиш около 2000-5000лв за него, зависи каква ти е квадратурата.
Иначе са просто перфектни.

20 години искаш да кажеш сигурно? Специално барисол е много стара фирма. Аз ги познавам сигурно отпреди 10-тина години... newsm78 Те бяха първите вносители (а в чужбина беше вече отдавна известно и популярно) като цените им както тогава, така и днес многократно превишават цените в Русия примерно за същите тези тавани.

Опънатия таван не провисва. Здравината и еластичността зависи от технологията на полагане и материала.

Общи условия

Активация на акаунт