цвички за гимнастика

  • 11 497
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 953
търся в интернет ,но незнам защо немога да намеря.
търся цвички за племенничката си.тренира художествена гимнастика и другата седмица е в София на състезание.просто исках да й ги подаря преди това.
ако знаете някакви сайтове - помагайте.

# 1
  • варна
  • Мнения: 229
сайт незнам ,но се продават във всеки спортен магазин

# 2
  • Мнения: 4 380
На стадиона Герена там където са тренировките по худ. гимнастика продават цвички в магазинчето точно такива каквито трябва. В София никъде другаде не съм виждала подходящи. Такива неща не се купуват по и-нет обикновенно.

# 3
  • Майничка
  • Мнения: 12 559
Виждам, че си от Пловдив. На кръстовището на "Богомил" и "Източен", по посока "Мария-Луиза", зад спирката до дюнерите "Андре" има спортен магазин, оттам купуваме цвички за училище.

# 4
  • Мнения: 4 380
Цвичките за училище не стават за гимнастика. Тези за гимнастика са само на пръстчетата и с ластик отзад.

# 5
  • Майничка
  • Мнения: 12 559
Идеята ми беше, че може да има и за гимнастика, но благодаря за поправката.  bouquet

# 6
  • Мнения: 448
Моята дъщеря ходи на балет и цвичките ги купуваме от магазините на "Колев и Колев"-по бившата ул."Генерал Заимов",малко след Кукления театър и в "Тракия",зад 14 блок(това ,понеже виждам,че си от Пловдив).Много хубави цвички за гимнастика(с подметка,която не се пързаля) има и в един спортен магазин на центъра,почти срещу бившите хали,малко по-надолу.Нас те не ни устройват за балет,защото на външен вид са съвсем обикновени,но са по-евтини от другите.

# 7
Съжалявам, че съживявам толкова стара тема, но на мен сега ми притрябваха и ми се искаше да попитам също, дали имате предства за цените  Embarassed

# 8
  • Мнения: 505
На нас ни ги носят направо в залата - цена 4,00 лв.

# 9
Толкова малко?
Доста ме изненда това...
Дали няма някаква разлива размерите или нещо подобно?

Аз да си призня, честичко попадам на този форум и смятам, че темите са доста полезни... често си и попрочитам някои неща =)
Цвичките са за мен  да сме си честни... Нося номера от 38 до 40 в зависимост от обувките. Има също и малка подробност, че на мен ми трябва за салса, защото да ходя на токчета някак не ми се отдава и ще се претрепя- откровенно казано. =) И...  съм на 16, мдам =)
Ориентирах се вече, към магазина споменат по- горе и именно за това, реших и да ви попитам, защото очевидно вече сте пазарували от там.
Благодаря много за навременния отговор, ще се радвам и на още =)

# 10
  • Мнения: 386
има един магазин за балетни и танцови обувки и аксесоари до хотел плиска малко по-надолу от магазин 345 - на лидице посока шипченски проход в дясно. има разни видове и всякакви номерации.

# 11
  • Мнения: 872
дали имате предства за цените  Embarassed
На дъщеря ми са от "Колев и Колев", 8 лева струваха.

# 12
Страхотни сте!
Много Ви благодаря!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 13
А лента за худ. гимнастика къде може да се намери в Пловдив?

# 14
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 88
Цвички на дъщеря ми, купих от Вис Виталис, производство на Колев и Колев.
Естествена кожа, много мекички, мисля, че бяха 7-8 лв. За тях има и допълнителни подложки ( стелки) и за физическо и игра в салон са страшно удобни. Peace

Общи условия

Активация на акаунт