infacol за колики

  • 12 041
  • 16
  •   1
Отговори
Днес ми донесоха капки за колики infacol.Моя приятелка ми ги препоръча ,но в България ги няма и аз ги поръчах от Англия.По думите на моята приятелка са много ефикасни.
Интересува ме дали някоя от вас ги е ползвала и ,ако ги е ползвала каква е дозата която се дава.Аз само разбрах от упътването ,че се дава на всяко ядене в млякото ,но по колко не ми стана ясно(английският ми е ужасен Embarassed )
Сега ще търся някой да ми направи превод на листовката ,но чакам и вашето мнение ,ако сте ги ползвали.

# 1
  • Мнения: 5 228
Ние ги ползвахме, и на нас ни ги донесоха от Англия. Като ги отвориш ще видиш, че капачката е капкомер. Дозата е един капкомер, мисля, че беше 5 мл., като трябва да го стиснеш два пъти, докато е в шишенцето, за да се напълни. Трябва да отцедиш капките, които са от външната страна на капкомера, и го изстискваш директно в устата. На листовката пише да се дава преди всяко хранене по един капкомер, а ако са много силни коликите - по два капкомера.
Пожелавам ти леко и бързо отминаване на коликите  Wink

# 2
Благодаря ти Sim!
Много ги хвалят дано помогнат  Praynig

# 3
  • Мнения: 1 793
Цитат на: Sim
Ние ги ползвахме, и на нас ни ги донесоха от Англия. Като ги отвориш ще видиш, че капачката е капкомер. Дозата е един капкомер, мисля, че беше 5 мл., като трябва да го стиснеш два пъти, докато е в шишенцето, за да се напълни. Трябва да отцедиш капките, които са от външната страна на капкомера, и го изстискваш директно в устата. На листовката пише да се дава преди всяко хранене по един капкомер, а ако са много силни коликите - по два капкомера.
Пожелавам ти леко и бързо отминаване на коликите  Wink


абсолютно същото бих написала и аз. съвсем точно е обяснено. на нас много ни помогна Инфакола, дано и при вас има също толкова добър ефект.
успех в борбата с коликите

# 4
  • Мнения: 3 394
Сега видях питанката Embarassed

Infacol-а се дава преди всяко хранене на бебето по 2 капки в устата /ако капнеш повече не се коси, нищо няма да стане, пише си го на опаковката/ Stuck Out Tongue Бебетата ги харесват и заради портокаловия вкус.

Капките вършат чудеса, благодарение на тях имахме колики само 3 дени и това е, нито рев, спокойни нощи /пу-пу/ Stuck Out Tongue

Но не забравяй-ПРЕДИ ВСЯКО ХРАНЕНЕ И ЗА ДА ИМА ЕФЕКТ ГИ ДАВАЙ ПОНЕ 2 СЕДМИЦИ. И цялото флаконче да даваш нон-стоп нищо няма да стане на бебето.

Успех и спокойно тумбаче!

# 5
  • София
  • Мнения: 10 291
Цитат на: Adriana
Сега видях питанката Embarassed
Infacol-а се дава преди всяко хранене на бебето по 2 капки в устата /ако капнеш повече не се коси, нищо няма да стане, пише си го на опаковката/ Stuck Out Tongue Бебетата ги харесват и заради портокаловия вкус.

Нещо бъркаш, имам опаковка пред мен и пише по 1 или два капкомера, в зависимост от силата на коликите. А капкомера е доста голям...
Нас обаче не ни помогнаха, а Али се запече от него  Cry

# 6
  • Мнения: 5 228
Цитат на: nad_tab
Цитат на: Adriana
... по 2 капки в устата ...

Нещо бъркаш, имам опаковка пред мен и пише по 1 или два капкомера, в зависимост от силата на коликите. А капкомера е доста голям...


Със сигурност е един или два капкомера.

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Цитат на: Sim


Със сигурност е един или два капкомера.

На капкомер е дозата,не на капки Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation

# 8
  • Мнения: 1 568
И аз поръчах на моя приятелка да ми изпрати веднага след като разбрах за тези капки. Чакам колета с голямо нетърпение, защото милата ми човечка много се мъчи. Уж имаше няколко дни затишие и сега пак се появиха гадните колики.
Ето сайта на Инфакол:
http://www.infacol.co.uk/
Там пише, че дозата е един или два КАПКОМЕРА.
А някой знае ли колко струват в Англия, за да знам с колко съм задлъжняла на моята приятелка?

# 9
  • Мнения: 1 517
Страхотни капки са,аз се родих с тях.Ники имаше зверски колики до 4 месец,ако не бяха те незнам.Не се е запичал от тях.

# 10
  • Мнения: 918
Приблизително 4 паунда е цената. А един паунд е около 3 лева мисля.

# 11
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Активната съставка в Инфакол е същата,като в капките Саб.Сега не мога да се сетя,защото нямам опаковка.Аз слагах по един капкомер в млякото.

# 12
  • Мнения: 1 793
Цитат на: iskrica_nadejda
Активната съставка в Инфакол е същата,като в капките Саб.Сега не мога да се сетя,защото нямам опаковка.Аз слагах по един капкомер в млякото.



симетикон Wink

# 13
  • Мнения: 1 793
Цитат на: звезделина
Приблизително 4 паунда е цената.../quote]


да, май толкова бяха. вече съм позабравила. но наистина бяха около 4 паунда. три и нещо май.

# 14
  • София
  • Мнения: 10 291
Момичета, ако някой има интерес, продавам една неразпечатана опаковка Инфакол. Към нея подарявам една разпечатана, но неизползвана... на Али не и помагаше, след като изхабихме цяла опаковка без ефект, така и не разбрах защо разпечатах втората...
Двете продавам за 4паунда или 12лв.

Общи условия

Активация на акаунт