Отговори
  • Мнения: 794
Предлагам нова темичка, старата се разтегли мноого Simple Smile

По-надолу са линковете от тема 1 и 2


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=134510.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=174960.0


Аз днес вече няма да пиша, надявам се само утре да се похваля  Wink




# 1
  • Мнения: 143
Запис  Peace
Успех утре на изпита  bouquet

# 2
  • Мнения: 597
Ох,аз живот и здраве стряда започвам кормуването и нещо ми се е свило под лъжичката...Изпадам в транс като си представя,че още първия път инструкторът ще ме хвърли в движението от хиляди коли и то в натоварения район на Военна болница.Аз там работя и се разбрахме през работно време да карам по 1 час.
Притеснявам се!!!

# 3
  • В страната на бурите
  • Мнения: 959
Samanta още веднъж успех утре  Peace

Що се отнася до валерианите - не знам, едно момче на моя изпит беше изпило 4 и едва не блъсна колата, пък и го скъсаха! За втори път.

Моят втори изпит е чак в края на юни ooooh!

# 4
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Записвам се и аз. Успех на тези, дето им предстои изпит скоро.   Praynig Peace

# 5
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Саманта, успех и от мен Praynig!!! Ще чакаме утре добри новини Hug!

# 6
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Записче и от мен.
От днес започнах курсове и аз  Peace В сряда ми е първият час кормуване. Хубавото е, че ще е към 19 ч. и ще е по-спокойно по улиците. И на мен ми е много странно как така от първия ден и хоп на улицата   newsm78 Карала съм преди доста време и то се справях добре, но все е било по едни безлюдни селски и междуселски пътчета  Joy Та ще видим сега как ще е сред другите коли  Mr. Green
anidimova, успех в сряда. Не се шашкай  Peace
Samantha Jones, стискам палци за утре!   Hug Ще се справиш!   Peace

# 7
  • Мнения: 419
 Peace
Кураж и успех за всички, на които педстои изпит  Hug
Моят е в четвъртък  Crazy

# 8
Късмет на всички, на които им предстои каране на курсовете или пък изпит! Не се стягайте и не изпадайте в паника-никой не се е родил научен! newsm10 smile3503

# 9
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
Успех на тези,на които им наближават изпитите. newsm10
Като се замисля,в София си е много по трудно да кормуваш,в сравнение с провинцията.
Стискайте палци,че и моят изпит наближава.

# 10
  • Мнения: 352
Здравейте и аз да се запиша в новата тема!
Успех на всички на изпитите и на тези ,на който сега им започва кормуването!
Няма да се шашка те,всичко е въпрос на навик и спазване на определена последователност при шофирането!
Аз искам да попитам тези от вас ,който си взеха книжките,пред КАТ много ли се чака за подаване на документи?Има ли големи опашки, и колко най-рано започват работа там?

# 11
  • Мнения: 1 492
Аз искам да попитам тези от вас ,който си взеха книжките,пред КАТ много ли се чака за подаване на документи?Има ли големи опашки, и колко най-рано започват работа там?

За работното време не знам, но опашки няма. Попълваш едни документи, плащаш си таксата и си готова.
Успех на всички.

# 12
  • Дъблин
  • Мнения: 330
Аз пък случих да има опашки и то какви!!  #Cussing out Отварят гишетата в 8:30 мисля, аз тогава отидох и вече имаше опашки. После имаше опашка и като отидох да си я взема. Ама търпеливо си изчаках де, няма как.
Успех!

# 13
  • София
  • Мнения: 1 951
Моят изпит и този на Смърфиета беше в един и същи ден.Така се случи ,да си подадем и документите в КАТ в един ден(21.05).Тя е чакала на опашка и то доста време ,а аз НЕ.Дори като ходих да си взема книжката пак нямаше опашка.Дори не се наложи на мъжа ми да паркира колата.ВСичко стана за по малко от пет минути,докато влязох и трябваше да си тръгвам.Работното време е от 8.30 до 17 часа,но документи се приемат до 16.45 часа.Сигурна съм!!!!!

# 14
  • Мнения: 352
Благодаря ви много за бързите отговори.Значи всичко е въпрос на късмет,ако оцелиш да няма хора,оцелиш ако ли не  чакаш!

Общи условия

Активация на акаунт