Бастилията или 23-то???

  • 727
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 349
Здравейте Grinning. Ще местя малката /за 5 -ти клас/ и се чудя в кое от двете училища да я запиша. Насочили сме се засега към Бастилията,но още не на 100 % .Дайте пресни мнения по въпроса? newsm78

# 1
  • Мнения: 1 426
Бастилията.

# 2
  • Мнения: 27 524
31-во твърдо. Много добро!!!

# 3
  • Мнения: 3 743
И аз съм за 31-во Peace Синът ми учи там и определено съм доволна!

# 4
  • Мнения: 27 524
На Криско му е рано, но смятам първокласник там да е  Flutter

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
Бастилията  Peace
Поне по мое време, като учех там беше много добро училище.

# 6
  • Мнения: 3 164
И аз да използвам темата, за да попитам  има ли приемен изпит след 4-ти клас Thinking

# 7
  • Мнения: 3 740
И аз да използвам темата, за да попитам  има ли приемен изпит след 4-ти клас Thinking

Поне миналата година нямаше. Децата си преминаваха от 4 в 5 клас - само пренаредиха паралелките според желанията за изучаване на чужд език. Деца отвън приемаха само за свободните места.

Не съм във възторг от 31-во - трите ми по-големи деца учиха там до 7 клас и имам доста забележки. Но е по-добре от 23-то.
Иначе в началния курс си зависи от преподавателя. Камен беше при Пенев - точно от това имаше нужда и съм безкрайно благодарна на този човек.   bouquet Но има доста от началните учителки, при които не бих си дала детето.

# 8
  • Мнения: 349
Мерси  bouquet .

# 9
  • Мнения: 3 164
И аз да използвам темата, за да попитам  има ли приемен изпит след 4-ти клас Thinking

Поне миналата година нямаше. Децата си преминаваха от 4 в 5 клас - само пренаредиха паралелките според желанията за изучаване на чужд език. Деца отвън приемаха само за свободните места.

Не съм във възторг от 31-во - трите ми по-големи деца учиха там до 7 клас и имам доста забележки. Но е по-добре от 23-то.
Иначе в началния курс си зависи от преподавателя. Камен беше при Пенев - точно от това имаше нужда и съм безкрайно благодарна на този човек.   bouquet Но има доста от началните учителки, при които не бих си дала детето.
Hug  bouquetБЛАГОДАРЯ ТИ
ЗА СЕГА ИМА ОЩЕ 3Г ДО КАТО СТАНЕ ЗА 5КЛ Grinning  ЩЕ СОНДИРАМ МНЕНИЯ-ИМА ДОСТА ВРЕМЕ PeaceА КАКВО ИЗУЧАВАТ РАЗШИРЕНО ОСВЕН ЕЗИК Thinking

Общи условия

Активация на акаунт