Плашат ли се мъжете от директните свалки?

  • 2 417
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 577
Така, да съберем мнения за протокола - какво мислите вие по темата?

Обичат ли мъжете да бъдат "сваляни", и някоя жена да казва/показва директно чувствата/симпатиите си към тях?
Или напротив - не им е приятно и всъщност се отблъскват?

Или пък им влияе положително на самочувствието?

П.П. Имаше тема преди "плашат ли се мъжете от красиви жени", тази е от директни, всъщност нещо подобно, но не баш.

# 1
  • Мнения: 3 423
Мъжете са безстрашни!

# 2
  • Мнения: 46 484
Няма правило, но ако жената не им допада, определено няма да харесват директна свалка  Laughing

Кой ще сваляш Mr. Green

# 3
  • Мнения: 4 473
Мъжете са безстрашни!

Така си мислиш! Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 27 524
Зависи, разбира се, някои само това чакат, на други им допада, трети го ненавиждат. Познавам и от трите вида. Еднозначен отговор няма.

# 5
  • Мнения: 677
Уф, Никол ме изпреварила..

# 6
  • Мнения: 25 565
Вержи, пак ли ти?  Mr. Green
Вземи си един студен душ и не си слагай грях на душата!

ПП Едва ли ще успееш да скриеш после!

# 7
  • Мнения: 920
Хм, отказа ли ти?! Серсемин!!!

# 8
  • Мнения: 5 577
Житейският ми опит е малък, и доста неща не са ми ясни, питам от любопитсвто.  Crazy
Понеже стана дума с колежката на работа.

Свекърва ми чете все пак, ако искам да правя нещо и да искам да ви кажа няма как.  Grinning

# 9
  • Мнения: 25 565
Житейският ми опит е малък, и доста неща не са ми ясни, питам от любопитсвто.  Crazy
Понеже стана дума с колежката на работа.


Хайде, хайде, гледали сме го този филм.  Joy
Една бивша съседка така си изкара боя от мъжа, точно с номера "Една колежка каза, че ако шефа й поиска, щяла да му даде...". Не го упрекнах, да ти кажа.  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 5 577
 Blush Сийко,, не разбрах - кой кого и за какво набил?

На мен да ми се обеснява по 2 пъти моля.

П.П. Темата е сериозна, но ако никой  не се изкаже по същество ще помоля да я изтрият.
Човек ви иска сериозно мнение, вие се скъсахте да го бъзикате, ами може да имам нужда от помощ, трябва ли да обеснявам?

# 11
  • Мнения: 677
Вергилия, Никол ти го е казала, ако не я разбираш, ще ти обясня..

# 12
  • Мнения: 4 406
плашат се, Верг, щото още се мислят за силния пол и че това е тяхна работа и трябва те да я вършат.

# 13
  • Мнения: 68
От мойте директни свалки никой не се е плашил. Мъж, който мен започне ме сваля няма шанс. Аз обичам първа да си набелязвам човека, първа да му покажа, че го харесвам, на направя първата крачка и след това да му гледам сеира. Twisted Evil А, да- и първа си тръгвам след това.  Mr. Green

# 14
От мойте директни свалки никой не се е плашил. Мъж, който мен започне ме сваля няма шанс. Аз обичам първа да си набелязвам човека, първа да му покажа, че го харесвам, на направя първата крачка и след това да му гледам сеира. Twisted Evil А, да- и първа си тръгвам след това.  Mr. Green
  Peace дишам по-леко,честно да си кажа мислех ,че съм нещо не много с всичкия си.Мъжките не са страхливи,безстрашни са,просто на някои им трябва повече време да загреят,че са обект на желание  Wink

Общи условия

Активация на акаунт