как да изсветля боядисаната черна коса?

  • 205 112
  • 732
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
здравейте, красавици! много полезни неща си намирам в този форум и съм ужасно доволна  Laughing

всъщност не за това ви пиша Simple Smile.

години наред си боядисвам косата черна. до сега много ми харесваше, но нещо ми поомръзна и ми се ще да сменя цвета - кафяво или златен кестен, или нещо такова... та ме интересува има ли друг начин да го променя (без да оплешивея Simple Smile, ако може) освен познатото ходене с израснали корени и подстригване?

благодаря bowuu

 

# 1
  • София
  • Мнения: 423
И на мен ми е интересно да разбера,че и на мен ми омръзна вече

# 2
  • Мнения: 149
имало боя на шварцкоф която била за тъмни коси
изсветлявала и боядисвала снощи гледах рекламата по телевизията  Rolling Eyes
и аз съм с черна коса ама мисля да я направя червена та се чудя дали да опитам  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 5 647
Най-добре отиди на фризьор. Не се прави сама експерименти, защото не се знае какво ще се получи накрая.

# 4
  • Мнения: 728
Аз чаках 2 години да ми падне черната боя и нямам намерение повече да се правя такава! Naughty
Сега съм си с кафява коса и много си се харесвам! Peace

# 5
  • Мнения: 1 234
Аз от черно-боядисано-се направих руса.И то не постепенно,ами от един път.Така,че не е невъзножно да се изсветли черната коса,но определено трябва да идеш на фризиор PeaceУспех  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 668
Мисля, че това е един от варянтите, виж тук-
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=196005.0
но трябва да се поинтересуваш эа цената Peace

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Вчера видях моя позната, която беше с много тънки черни и тъмно кестеняви кичури.
Тя до скоро се боядисаше черна и понеже иска да я изсветли, фризьора й казал, 'е това е първа стъпка. Много добре изгледаше.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Преди години от черно си направих кестеняво, но с обезцветяване...косата ми сравнително се запази....с подхранващи маски и ампули може дори и да не започне да цъфти Laughing
миналата седмица реших, че искам да съм руса и от тъмно кафяво станах тъмно руса пак с обезцветяване...перфектно...нито започна косопад, нито започна да цъфти...и пак започнах да нанасям маски...така че има начини, а иначе онова с чакането на боята да падне и да ходиш като... Sick за мен е неприемливо... Peace
пиши после какво е станало   bouquet

# 9
  • Мнения: 661
Аз боядисвам моята с безамонячна боя CASTING и понеже мисля да си я направя вече тъмно кестенява, че това черно ми омръзна, смятам да пробвам направо да си я намажа с такава, защото черното доста се е поизмило, а и безамонячната боя не е така силна като другите. Не знам дали ще се получи още от първия път, но ще пробвам. Дори да не стане, разликата няма да е фрапираща, и постепенно ще се получи.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 3 415
viv@, ще стане в корените, където цветът се е измил вече светла, а в краищата - черно...и аз съм го пробвала този номер...дано при теб стане по-хубава гледката   bouquet

# 11
  • Мнения: 386
имало боя на шварцкоф която била за тъмни коси
изсветлявала и боядисвала снощи гледах рекламата по телевизията  Rolling Eyes
и аз съм с черна коса ама мисля да я направя червена та се чудя дали да опитам  Rolling Eyes

САМО  НА ФРИЗЬОР, вчера си взех от тази рекламирана боя за тъмни коси на Шварцкоф за да я пробвам и зверски ми изгори косата, нямаше никакъв ефект - естествено,  кой знае защо се вързах на тази глупава реклама.. НЕ СИ КОПУВАЙТЕ ТАЗИ БОЯ....евтиното винаги излиза скъпо... Сега ще ходя да я обезцветявам на фризьор колкото и да не ми се щеше да се подлагам на тази процедура, а след това ще си взема ампули и маски да я поглезя.. ooooh!

# 12
  • Мнения: 661
viv@, ще стане в корените, където цветът се е измил вече светла, а в краищата - черно...и аз съм го пробвала този номер...дано при теб стане по-хубава гледката   bouquet
Тя моята коса естествената си е доста тъмна, така че си мисля, че няма да стане много драстична разликата и така постепенно ще може да придобие тъмно кафявия цват. Пък и в крайна сметка винаги мога пак да си я направя черна, нали така  Wink

# 13
  • Мнения: 6 164
Вчера видях моя позната, която беше с много тънки черни и тъмно кестеняви кичури.
Тя до скоро се боядисаше черна и понеже иска да я изсветли, фризьора й казал, 'е това е първа стъпка. Много добре изгледаше.

Peace Кичури. Аз точно така ще я оправям.

Абе защо така масово се сменя черното с кестеняво?!

# 14
  • Мнения: 75
момичета,

моята фризьорка ме посъветва и мен за кичури, но нещо не ми допада тази идея. изобщо не искам да чакам да израсне... предпочитам да я поострижа, но пак трябва чакане, освен ако не си направя прическа ала шиниъд о'конър  Party, а някак си не си се представям така Simple Smile.

моля, тези, които вече са си изсветлили някак си косата да ми дадат координати на фризьор, който се навива на такива процедури и има добър ефект, разбира се Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт