За Sab Simplex

  • 1 746
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
На 10 дни сме и почнаха да ни мъчат колики.Искам да попитам майките които са давали тези капки дали са доволни и дали е имало резултат от тях.Защото нещо бебо все на сън го кара.Повече от преди.И се притеснявам да няма някакви странични действия и дали не сме малки за тези капки.
Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 27 524
Магическо средство, което премахва коликите няма. Капките донякъде облекчават някои деца. Не вредят, но и много не помагат.

# 2
  • Мнения: 117
Магическо средство, което премахва коликите няма. Капките донякъде облекчават някои деца. Не вредят, но и много не помагат.
Peace
Минават отсамо себе си.
Важното е да си спокоен и да изтърпиш на постоянния плач.
При нас отшумяха в 3 месец.   bouquet

# 3
  • Мнения: 179
На нас ни помогнаха, давах му по 14 капки на всяко хранене и на последното хранене 6 капки Бейбинос, вместо Саб Симплекс

# 4
  • Мнения: 1 924
Най-вероятно ще чуеш различни мнения- на някои помага, на други-не.
На моят син например въобще не му помага .

# 5
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Здравей  bouquet
На нас също ни помогнаха,аз съм доволна от тях,коликите ни минаха на 2,5 месеца

# 6
  • Мнения: 344
аз тези капки не съм ги пробвала.Една приятелка ги даваше на нейната и каза че й помагали.Аз използвах Еспумизан.Ние имахме много силни колики.Капките облекчават но не премахват болката.по едно време ми беше писнало и реших да спра капките и без това си плаче.Без капките стана още по-лошо и ги започнах пак.Като станахме на 3 месеца ни минаха.До тогава постоянно плачеше и не спеше по цял ден. SadЗа сметка на това като я слажиш вечерта да спи заспиваше за секунди от изтощение.

# 7
  • Мнения: 304
И ние сме от тези на които не помогнаха тези капки, но бебо щом спи доста значи ви действат Simple Smile

# 8
  • Мнения: 7 418
 на моя син му помагаше Саб Симплекса.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 248
Най-вероятно ще чуеш различни мнения- на някои помага, на други-не.

На нас ни помагаха. Peace

P.S. Смени си линийката Wink

# 10
  • Мнения: 63
За Саб симплекса трябва да внимаваш защото запичат и затова аз придпочетох да ползвам Еспумизан и чай на Блевит а вечер преди лягане давам Долче нана.Също много съм доволна и от кремчето Бейби нос -но то се ползва след 5-тата седмица.Ние все още се борим с коликите.Така, че повече търпение и гушкане на бебо.

# 11
  • Мнения: 7 201
на моя син му помагаше Саб Симплекса.
И на моя. Hug

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
И при Тери действаха,но коликите и не бяха така силно изразени.

# 13
  • Мнения: 678
На нас ни помогнаха отчасти.След като взехме Инфакол ни спряха напълно Peace

# 14
  • софия
  • Мнения: 432
при мен и при двете деца помагаха.на сина ми ги започнах на 10 ден. малката до 20 -тия ден също много спеше и аз питах педито защо. при нас беше от детската жълтеница, имах ме я почти месец.

Общи условия

Активация на акаунт