Препоръчайте толерантен личен лекар за дете с увреждане!

  • 1 111
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 126
Обръщам се към майките от София с молба за съдействие!
Затруднена съм в избора на личен лекар за увреденото си дете, тъй като сме отскоро в София и все още нямам необходимата информация. Бих желала да поверя детето си на отговорен, толерантен и компетентен специалист. Живеем в района на VІІ поликлиника, но доколкото знам, мога да избера и лекар, практикуващ в друга част на града.
Ще бъда безкрайно признателна на всички, които се отзоват на молбата ми!

# 1
  • София
  • Мнения: 440
Бих ти препоръчала нашата лична, но кабинетът й е в 10-та поликлиника, а тя самата живее в Младост, спешните прегледи за 10-та поликлиника пък са в Красна поляна. Та си мисля, че няма да ви е удобно, като гледам живеете в Банишора.

# 2
  • Мнения: 1 426
Знаеш ли, поговори и със съседите си с деца, те кого ще ти препоръчат. Със сигурност има добри лекари и в близката до вас поликлиника. Ние по едно време имахме лична лекарка, кабинетът на която беше в една доста отдалечена от нас поликлиника - и я сменихме, защото тука разстоянията са големи, трафикът е кошмарен - представяш ли си какво е да поведеш дете с температура или нещо друго през половината град... Иначе и аз бих ти препоръчала нашата...

# 3
  • Мнения: 1 193
Да побутна тази тема.Ако не се лъжа от 7 поликлиника по права линия по Опълченска и отиваме в МВР болница.Та въпроса ми е някой може ли да препоръча там личен лекар.

# 4
  • Мнения: 1 271
Оказа се че нашата ЛЛ е същата и на дъщерята на Милена.
Тя наистина е толерантна. Но си мисля че ще ви е далече въпреки че може би за вас това няма да е проблем.
Ако искаш координати само кажи.
Ние сме доволни от начина по който се грижи за малката, а тя наистина има нужда от мноооооооого направления и прегледи.
 Hug  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 2 262
Здравей и от мен!
Знаеш ли, че аз също живея до 7 поликлиника, искаш ли да се запознаем! Мога много да ти разкажа, при кого да не се записваш в 7 поликлиника, незнам тук ли да го напиша!Не ме е страх, ама няма смисъл...
Аз съм в страшна ситуация, едното ми дете е при един доктор, другото при друг и лудвам като ходя за лекарствата им!Прави са за разстоянието, но на малкия докторката е далеч и не се отказвам все пак от нея...свястна е много.
Пиши ми ако искаш на ЛС!

# 6
  • Мнения: 1 710
И аз съм на мнение да е по-близо. В София това с разстоянието е отвратен проблем. дано намерите бързо. И пиши повече за вас, че ви изгубихме дирите.

# 7
  • Мнения: 126
Благодаря на мамите, които се отзоваха на молбата ми!
Имах технически проблем с компютъра и едва сега успявам да се включа отново.
Milena d, Nevada Mama Igi и Maia Stoitseva се оказаха много предвидливи в предупрежденията си за големите разстояния. През миналата седмица два пъти попадахме в задръствания и си дадох сметка колко жизненоважно е бързото придвижване в екстремни ситуации. Така че най-разумният вариант май е да се насоча към общопрактикуващ лекар в близката до нас VІІ-ма поликлиника.
Mama Igi , много ще се радвам да се запознаем - фен съм на твоята борбеност и свежо чувство за хумор.
Майче, ние посещаваме детския център, където се видяхме. Доста време прахосахме по различни институции - община, социални служби, паспортен отдел, КАТ... Имаме и добра новина - чакаме бебе!

# 8
  • Мнения: 1 271
Имаме и добра новина - чакаме бебе!

леле ама новината е супер!!!
много обичам такива новини!
лека бременност и здраво бебче  Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 440
Ей, новината е супер!
При това положение - кварталната поликлиника и повече спокойствие.

# 10
  • Мнения: 1 193
Благодаря на мамите, които се отзоваха на молбата ми!
... Имаме и добра новина - чакаме бебе!

Браво,това е чудесно. newsm51  Да сте живи и здрави.

# 11
  • Мнения: 549
Имаме и добра новина - чакаме бебе!

А пък аз това го знам отдавна, преди всички вас smile3534 и много, ама МНОГО се радвам. Но сега поздравявам mamma Bionda съвсем официално,
както се казва - "в ефир"  typeuu
 
  Kissing Heart lovekiss

И да не забравиш да сложиш лентичка с месеците, за да не пропуснем щастливото събитие!  smile3503

# 12
  • Мнения: 1 710
Браво, браво - ето първият с двете чертички. От миналата седмица или по-миналата вече беше се говори за бременности, ама хората не само говорят, а работят по въпроса. Много се радвам, хайде лека бременност и ако пишеш по кое време сте в центъра - ще скокна да ви видя някой ден. Тук поне е близо.

# 13
Моля ви кажете ми къде да намеря тази  7 поликлиника ?  Къде точно се намира?

Общи условия

Активация на акаунт