Отговори
  • Мнения: 86
Момичета, дайте свежи идеи за първия сватбен танц, на който да танцуват младоженци...........кое беше вашето парче и на кое никога не бихте танцували? Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 070
Сещам се за разни леко по танцувални....  newsm78

# 2
  • Мнения: X
"Perfect day" на Lou Reed. 
Не избрахме това, но седмица след сватбата си мислех, че то трябваше да е Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 1 835
Не знам каква музика харесваш и ще ми бъде малко трудно да ти дам съвет, но аз бих избрала за себе си песента на Nat King Cole - When I fall in love - тя е точно за младоженци, клетва във вечна любов и вярност. Много е подходяща за случая.

# 4
  • Мнения: 2 936
избираш някоя любима балада  Peace

# 5
# 6
  • Мнения: 86
  bouquetмомичета..............много ми се иска да чуя идеи от вас за парчета, които съм сигурна че мога и да не се сетя и както Dandelion каза, след това ще съжалявам..............не ми се иска да е от типа на My heart will go on на Селин Дион, защото все пак като я чуя и си представям ВТПС (водно транспортно произшествие с айсберг) Grinning

# 7
  • Мнения: 463
ЕЕЕ, ай стига с тез балади! Много тривиално. Вярно, че е класика, ама нежно, нежно, та чак сладникаво ми идва на мен.
Разчупете малко стереотипите, забавлявайте се!
На теб какво ти идва от вътре ?

# 8
  • UK
  • Мнения: 3 959
Към дадения момент аз лично бих си избрала Evanescence - You, но не си я давам, не че някой би я поискал, и слава Богу.

# 9
  • Мнения: 2 022
Зависи от предпочитанията ви.

Нашият избор беше "Nothing Else Matters" на Metallica.   Peace

# 10
  • Мнения: 86
Отворена съм за всякакви идеи, гледам да не се ограничавам стилово.............аз съм убедена, че мамите винаги могат да помогнат с добри предложения:hug: Едни мои приятели имаха идеята да изненадат всички като ги викнат на първи танц и както всички очакват блус, изведнъж да се пусне нещо супер весело тип буги буги:peace:

# 11
  • Мнения: 384
I put a spell on you

Моят тип музика...пък и решихме, че е доста подходящо  Wink

# 12
  • Мнения: 799
Faith No More - Easy

# 13
  • София
  • Мнения: 2 157
Bryan Adams-Everything I do    newsm10

# 14
  • Мнения: 463
Отворена съм за всякакви идеи, гледам да не се ограничавам стилово.............аз съм убедена, че мамите винаги могат да помогнат с добри предложения:hug: Едни мои приятели имаха идеята да изненадат всички като ги викнат на първи танц и както всички очакват блус, изведнъж да се пусне нещо супер весело тип буги буги:peace:
Да, примерно, това исках да кажа. Аз бих постъпила точно така... и веднага след това една мооого страстна бачата...  Wink
 Каквото ви е на душата, но да е нещо РАЗЛИЧНО.

Общи условия

Активация на акаунт