Отзиви за д-р Пешева-кожен лекар

  • 1 462
  • 1
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Моля,някой който я е посещавал да сподели мнението си!Сега се обадих да запиша час и ми казаха,че часове до края на месеца свободни няма Shocked Името й чух от една позната на мъжа ми и реших и нея да пробваме,че къде ли не сме ходили вече по кожни и алерголози.Също ме интересува къде преглежда и цената на прегледа.

# 1
  • Мнения: 47 980
цената на прегледа е около 5 до 10 лева, не си спомням, на деца май взимаше даже 4 лева
лекарката е много възрастна, преглежда в едно мазе, часовете се записват само вопределен ден, и са малко , защото отделя по 1 час на пациент
ако кажеш на дядката по телефона, че сте за детенце, ще ви запише час
ние сме ходили, но не съм много доволна
диагностицира ни вярно, но изписа на 4 месечния ми син крем дипрогента, който е с гентамицин и много силен кортикостероид, и на се препоръчва за деца под 12 години!!!както и кларитин, който как да е става за бебета, ама айде...
иначе другото е че не работи нито със здраван каса, нито нищо, никакъв контрол, де да знам, като лекар, кабинета й даже не знам доколко е легален...ние ходихме само веднъж, но пък си има мноооого пациенти и я хвалят...
жената е възрастна с много опит, но не е много осведомена за новости така да се каже...ти си решаваш

Общи условия

Активация на акаунт