Препоръчайте хотел в Златни пясъци

  • 3 312
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Може ли да ми препоръчате х-л на Златните, който да е приличен , да предлага ол инкл.
Ще бъдем с дете на 4 години.
Благодаря предварително,

# 1
  • Мнения: 27 524
То май не остана хотел там, който да се нуждае от препоръка. Всичките са перфектни  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 1 005
иберо стар обзор бийч

# 3
  • София
  • Мнения: 545
Магнолия 1 и Магнолия 2  Hug

# 4
  • Мнения: 2 197
То май не остана хотел там, който да се нуждае от препоръка. Всичките са перфектни  Rolling Eyes
Абе аз не съм съгласна. Има цяла поредица хотели, които са на така наречената главна улица. Част от тях са изключително скъпи и сигурно са прекрасни, но ако трябва да преодолееш цялата гмеж изсипана на улицата и 500 метра до морето нещо не ми се връзва. Това разбира се ако ходиш на брега на плаж. Иначе хотелите си имат басейни, но аз поне винаги ходя на пясъка, затова отивам на море.
Аз препоръчвам Морско Око. Пред хотела са басейните му, а точно под тях на някакви 20 метра от хотела е самия пясък. Не е Ол Инклузив, но кагато ние сме били със закуска и вечеря определено не сме имали нужда да ядем на обяд (даже и приятеля ми, защото аз така или иначе на обяд не ям, но не и той)

# 5
С две ръце гласувам за Иберостар Обзор Изгрев, бяхме там на 01.05 и на 24.05 страхотно обслужване , страхотна анимация препоръчвам го на всички

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
въобще не препоръчвам Златните, като курорт за почивка...  Confused

# 7
  • Мнения: 293
Аз препоръчвам Морско Око. Пред хотела са басейните му, а точно под тях на някакви 20 метра от хотела е самия пясък. Не е Ол Инклузив,
На Златните е много претъпкано, но то пък къде ли не е Rolling Eyes
Аз съм много доволна от Морско око Гардън и тази година сме резервирали пак там, но не ол-инклузив.Ние решихме този проблем (с две малки деца сме) като си доплащаме за обяда на место.Също много добре отзиви съм чувала за Иберо стар обзор бийч и той май предлага ол-инклузив.

Последна редакция: пт, 08 юни 2007, 23:11 от naomi_bal

# 8
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Интернационал

# 9
  • Мнения: 7 605
Хотелите в северната 4аст на комплекса...Иберостар, Морско Око, ЛТИ Берлин Бий4.

# 10
  • Мнения: 1 207
Кемпински Mr. Green

# 11
  • Мнения: 5 622
въобще не препоръчвам Златните, като курорт за почивка...  Confused

И аз. Чуде се даже защо там ще ходите. Претъпкано е с народ, сергии и заведения. За купон, да, ама за почивка..не мисля  Tired

# 12
  • Мнения: 1 299
Аз там съм била в хотел Метропол - не е кой знае какво, но е на първа линия, обслужването е добро, цените също. Август месец двойна стая, закуска и вечеря - 80лв. Има си отделен плаж към хотела, по вкрая на курорта е - по-тихо. Храната беше чудесна и обилна (така че обяд не ни липсваше). Хотела е стар, но саниран. Ние бяхме на 8мия етаж - невероятна гледка към плажа и морето. Много доволна останах, пак ще ида. А и Златните са си курорт от класа според мен, с умерено застрояване и чудесно обслужване. Peace

# 13
  • Мнения: 1 299
въобще не препоръчвам Златните, като курорт за почивка...  Confused

И аз. Чуде се даже защо там ще ходите. Претъпкано е с народ, сергии и заведения. За купон, да, ама за почивка..не мисля  Tired

Аз лично правя сравнение със Слънчев Бряг. Златните са класа над него Peace
Иначе за почивка аз лично бих избрала някъде надолу към Синеморец или пък Созопол...Константин и Елена е също много хубаво, а Балчик ако имаше и плаж, ехееее....

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... Аз лично правя сравнение със Слънчев Бряг. Златните са класа над него Peace...

ТОВА е било винаги преди, сега и занапред. Спор няма.  Naughty  Ама не става за отмора Златните вече... По 24ти май беше егати гъчканицата, пък представям си сега как ще е ...  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт