Като екстра в градския транспорт

  • 608
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 221
ваече ще изяждаме и добра доза бой, за това, че сме без билет. В автобус 102 днес са пребили човек затова , че е без билет. И той си има своята вина, но пък чак такъв грях ли е да си без билет , че да те наритват като прасе в първата локва.И това седмица след като им се увеличиха заплатите, с което пак бръкнаха в нашите джобове.Пътувам с личен транспорт няма да ме докопат... Grinning

# 1
  • Мнения: 2 229
Показателно какви хора ги взимат за контрольори...

# 2
  • Мнения: 211
Аз гледам винаги да съм с билет. Не ми се разправя, макар че има за какво да ги увикам ако тръгнат да ми казват нещо. 70 ст. за да се возиш в подобие на рейс или трамвай, страхотна мизерия, чак ме е гнус да се хващам за дръжките, а те ще ми предявяват изисквания Close Да си оправят пътищата, превозните средства и отношението и тогава да ме глобяват, мама им.... Close

# 3
  • София
  • Мнения: 3 249
Не смея да пътувам без билет, защото живея в Надежда и за където и да тръгна, минавам покрай гарата, а там хора няма, но пък е пълно с изроди!  Sick Един оня ден ме пита бебето дали е "мъжко или женско" и като отговорих, че е момиче, ми каза, че я иска за снаха. Как не го убих на място и аз не знам.

Винаги съм смятала, че "контрольор в София" не е професия, а състояние на духа, за което много хора биха влезнали в здравно заведение с решетки на прозорците, само ако имаше кой да им пусне 1 тест за целта.  ooooh!

# 4
  • Мнения: 5 539
Че то това не е за сефте! Практикува се от много години Twisted Evil

# 5
  • Мнения: 3 423
Тук не бият. Свалят те, ако нямаш
пари да платиш, ти вземат данните
от личната карта, след време ти се
праща призовка и отиваш в службата
по глобите да си дадеш 60 евро. Там,
докато чакаш, размишляваш. Мда.

Общи условия

Активация на акаунт