Keranove

  • 8 304
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 230
Моля ви, споделете мнение за продуктите от тази марка. Има доста голям избор, но дали са добри?

Шампоаните за коса по висок клас ли са от тези на Пантен, например?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 535
Ползвала съм няколко продукта от марката - шампоан, балсам, спрей, всичките за мазна коса и за мазен скалп сухи краища. Честно казано не съм очарована. Косата ми точно на 2-рия ден се омазняваше пак. А тази серия която е за мазна коса с минералите изобщо не ми понесе, вечерта си мия косата на другия ден следобед е вече като залята с олио.
Сега в момента пробвам на Рефан шампоана съз зелен чай, който е....4 дни издържа косата ми без да се омазни, което си е направо рекорд, мекичка, лесно се разресва, а шампоана струва 1,29лв  Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 10 858
Ползвала съм желе за обем и не забелязах каквато и да е разлика с или без него. А цената му е 10 лв. #2gunfire

# 3
  • Мнения: 27 524
Продуктите и боите на Еужен Парм не ми допадат. Може би са малко по-добре от Пантен, но по-добре избягвай и двете марки  Peace

# 4
  • Мнения: 230
Благодаря!

Явно Фито и Керастас си остават фаворити..

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 415
и аз съм ползвала един балсам без отмиване...не съм впечатлена... Peace

# 6
  • Мнения: 239
Цитат
и аз съм ползвала един балсам без отмиване...не съм впечатлена... Peace
Аз същто

# 7
  • Мнения: 78
Хм, значи не съм само аз. Очаквах повече не, че са суперскъпи, но все пак цената не отговаря на предлаганото качество.

# 8
  • Мнения: 236
Нищо особено. Пробвала съм два от видовете шампоани, но определено няма да ги купувам отново

# 9
  • Мнения: 865
Продуктите и боите на Еужен Парм не ми допадат. Може би са малко по-добре от Пантен, но по-добре избягвай и двете марки  Peace
от години се правя с тези бои и съм изключително доволна.а иначе keranove и аз няма да си купувам повече.масовата им козметика няма нищо общо с тази по фризьорските салони

# 10
  • Мнения: 27 524
а иначе keranove и аз няма да си купувам повече.масовата им козметика няма нищо общо с тази по фризьорските салони

А, разбира се, то това важи и за Лореал.

# 11
  • Мнения: 1 424
На мен не ми харесват продуктите на Keranove  Stop

# 12
И аз искам да питам дали си стрива да си купя този шампоан.newsm78  Embarassed   smilie=smile3518.gif]Моята коса се омазнява мн бързо и се чудя какъв шампоан да си купя.Използвала съм почти всички съществуващи шампоани- gliss kur, herbal essencies,garnier fructis, elseve, jonson baby, sunsilk и т.н и без НИКАКЪВ ефект.Косата ми става УЖАСНА.Много ви моля кажете дали сте доволни от Keranove.Знам, че от коса до коса има огромна разлика!!! Но все пак искам да разбера какво ви е мнението. Благодаря ви предварително! Simple Smile[

# 13
  • Мнения: 17 407
НЕ си струват парите, от ПАнтен може да се каже, че съм доволна.

# 14
  • Мнения: 1 243
blue4400, те момичетата по-горе са отговорили, май не видях нито една доволна от шампоаните на Keranove.  ooooh! А аз точно миналата седмица си взех техен - за мазна коса, този с минералите. Сега като ви чета, ме хваща яд! И аз не виждам особена разлика с досега използваните, далеч по-евтини шампоани, все пак шампоан за 9 лв без никаква видима разлика си е чиста загуба на пари. Няма да повторя! Naughty

Общи условия

Активация на акаунт