За летището Шереметиево2 в Москва

  • 954
  • 6
  •   1
Отговори
  • Добрич
  • Мнения: 207
Моля ви, който е кацал там да сподели малко опит за безмитните магазини на летището. Къде ще ми е по-евтино на летището във Варна или на Шереметиево2 да купя някои стоки от безмитния. Благодаря предварително.  bouquet И ако кажете, какви стоки има освен цигари и алкохол.

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 207
Никой ли няма да може да ми помогне newsm78 Sad

# 2
  • Мнения: 55
Моля ви, който е кацал там да сподели малко опит за безмитните магазини на летището. Къде ще ми е по-евтино на летището във Варна или на Шереметиево2 да купя някои стоки от безмитния. Благодаря предварително.  bouquet И ако кажете, какви стоки има освен цигари и алкохол.
Здравей Натали, аз съм се разхождала доста (чаках връзка с друг полет), само че на Шереметиево 1 там в duty free зоната има доста магазини и заведения, но е скъпо. На летище Варна никога не съм била и съответно нямам представа от цените там, но сравнени с цените на софийското летище на Шереметиево е по-скъпо. Най-евтино е в самолета (в българския поне), но там обикновено предлагат само цигари, алкохол и парфюми. На Шереметиево стоки има всякакви - цигари, алкохол, парфюмерия и всякаква козметика, сувенири, дрехи, разни шоколадени изделия, има музикални магазини, книжарници и най-различни дрги, за които не се сещам сега. Приятно пътуване пожелавам.

# 3
  • Добрич
  • Мнения: 207
Мерси много. Предполагам, че Шереметиево1 и 2 ще бъдат със същите цени. Ще пазарувам тука.

# 4
sled 10 dena se vrustam ot japonia i ste imam 2 4asa prestoi ako mi kages kakvo to4no te interesuva ste proverja i ste ti odgovorja stiga da ne ti e kusno

# 5
  • France
  • Мнения: 726
Преди няколко години кацах и излитах от Шереметиево 2. Спомням си, че френската козметика беше двойно по- евтина от магазините на Витошка. Ще спомена Диор, Есте Лаудер и т.н.

# 6
  • Добрич
  • Мнения: 207
определено козметиката е по-евтина и има доста стоки.

Общи условия

Активация на акаунт