Най-вълнуващото сексуално приключение(предпетъчен разказ на петъчна тема)

  • 24 007
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 491
Леко петъчно-предпетъчна тема, да ме извини Касиди Peace

Като четох темата за бройките, ей така почнах да си превъртам наум моите и се сетих(отново) за един пичага навремето, дето ми разказа играта. Всеки път като се сетя и ми става приятно, че съм имала такова изживяване, па макар и един път. Не че след това не съм имала хубави моменти, но този се помни. Топъл(влажен) спомен за дърти години. Grinning Ако нямате нищо напротив ще го споделя с вас и без това днес е мрачно, дъждовно и скучно във форума, пък и рядко пускам нови теми, така че, не ми секвайте ентусиазмът, моля!
Естествено, това беше на младини, когато не бях заформила семейство, сега най си ми харесват интимните изживявания с мойто мъж, щото са гарнирани с любов и са върховни.
Та случката: отивам преди няколко години на гости на приятелката ми във Варна, хем на море, хем да се видим и същевременно да изкараме рожденният й ден. Купони, плажове, разходки, много приятно си изкарах, обаче хубавото предстои. Вечерта на рожденният й ден, отиваме на вилата им, извън Варна, там е купона. Дойде голяма тълпа и стана голяма веселба. Та там заедно със всички купонджии пристигна един много готин пич. Да спомена, ей така м/у другото, че в момента имах една, не дотолкова сериозна връзка, която исках да приключи и затова се махнах сама за известно време, да “размисля”. И хубаво размислих тази въпросна вечер. Та този пич беше страхотен на външен вид и тялото перфектно-едни мускули, мамо мила и една култова татуировка,  като го гледаш и буквално ти трепва под лъжичката, излъчва не толкова любов и нежност, а направо секс и страст. Този пич не ми обърна почти никакво внимание(така поне си мислех) цяла вечер, пък и имаше къде по-готини мацки от мен, пък и аз изобщо не съм се и надявала да ми обърне. Просто си констатирах за себе си че е страхотен. В разгара на вечерта вече всички са пиинали, всички са приятели и се обичат, танцуват и изобщо обичайните алкохолосближаващи неща на купон, и изцепвам се аз че отивам да си лягам(щото нещо ми се скапа), обаче-не, не ме пускат някои пиинали повечко особи. Както и да е, по едно време при едно от затишията, реших че е настъпил момента да се изнижа, казвам че отивам до тоалетна и направо в моята стайчка, голям кеф-легло, сега си викам ще се наспя, а онея долу да дивеят. Да, ама не. Чувам че някой се качва по стълбите и си викам, това сигурно е приятелката ми, да ме пита всичко наред ли е и да ми пожелае лека нощ. На вратата се чука-отварям и не вярвам на очите си-това е готиният пич, за части от секундата, докато разбера истинската цел на посещението му, си мисля, да не би да съм си забравила нещо долу и той да е дошъл да ми го донесе(щото той беше най-трезвен от всички) или пък приятелката ми го е пратила да ме извика(веднага отхвърлих тази идея). Тези мои мисли траяха буквално секунди. Ако знаете с какъв поглед ме погледна този човек, направо ми се подкосиха краката. Сещате се вече сигурно за какво беше дошъл, естествено беше много любезен, не е нахалствал, попита ме дали “може”, по скоро с действия и поглед, отколкото с думи и аз дори не дочаках да си довърши въпроса, а той беше “Знам обратният път, да тръгна ли по него веднага?”(нещо от тоя род). Слава богу, не се върна “веднага” на купона ! Това беше едно от най-вълнуващите ми сексуални изживявания тогава(преди 7-8 години), с човек когото почти, абе изобщо не познавах, както му казват секс за една нощ и нито за миг не съжалявам. Няма да ви казвам, че не сме спали в истинският смисъл на думата цяла нощ, правих няй-невероятният секс, който с моето богато въображение някога съм си представяла, бяхме и диви и после нежни, пушихме, зяпахме луната, приказвахме(не много), после пак се отдавахме един на друг и така...На всичкото и отгоре освен че беше хубав и господ го беше надарил. С две думи беше такова незабравимо изживяване, че часовникът ми спря. Никога няма да го забравя(изживяването). На другата сутрин ме заведе на разхока с лодка(негова собствена)-беше невероятно. Ако знаете как не ми се прибираше и как се разделих с него. Но така беше по добре, без въпроси, без подробности-довиждане, благодаря ти за това, което преживях, винаги ще си го спомням. Мислела съм си, ако бях там и примерно продължахме да се виждаме, със сигурност щяхме да развалим магията. За това не съжалявам, защото така си остана за мен-една магия, едно вълшебно, изключително страстно и невероятно сексуално изживяване.
Благодаря ти, Емо! Винаги ще се сещам за теб. Направи ме щастлива, макар и за кратко.

Знаете ли кой беше най-големият гъдел на това изживяване-изненадата. Толкова бях изненадана и поласкана, че този красавец изобщо ме е забелязал(не че бах толкова грозна де), че пожела да бъде с мен, абе да не се лъжем, че искаше да прави секс точно с мен, че това тройно увеличи адреналина и възбудата ми.

Извод-темата за бройките беше полезна и имаше ефект. Mr. Green

Разкажете и вие, имали ли сте такова запомнящо се изживяване, може и не с подробности, но какво остави то у вас, как се почувствахте, каква е беше тръпката, каквото се сетите...

Мисля че темата не е за Дом и семейство и се постарах да избегна цензурата, но ако модераторите имат друго виждане да ме поправят.

Дълго стана, ама нямаше как, на който му е скучно, да го подмине Peace



# 1
  • DE
  • Мнения: 967
Как да разкажа? Ако мойто мъж влезе тук и ме познае????
 #2gunfire

# 2
  • Мнения: 3 423
Да катурнем темата за муньовците!
Да напълним тази със съдържание!
Емо, Гого, Жоро, Пепи, Ники, Владо...
На крак, другарки, венсеремос!

Гигова, ми ти си го поканила човека,
трябва да е бил луд, та да не се качи. Laughing

# 3
  • Мнения: 490
Това ми предстои съвсем скоро  Flutter

# 4
  • Мнения: 2 716
Четейки разказа, в съзнанието ми изплува една реклама. Двама млади се целуват, изпиват се, страстно се мятат в леглото....На сутринта момчето става само в леглото; отива в банята;  мие си очите; поглежда към огледалото, на което пише с червило:
Добре дошъл в света на СПИН!
пп/ не е много по темата, но асоциацията е много силна

# 5
  • Мнения: 183
Секс в морето-вълни се разбиват в ухото ми и го пълнят с вода.
Излизаме на брега и продължаваме-
изведнъж - мощен прожектор ни осветява и немска овчарка се хвърля върху нас, със съвсем не любовни , като нашите, чувства.
Оказа се , че сме били пред някакво заведение с частен плаж и куче пазач.
Не си спомням как сме се огащили.
Останалото беше незабравимо.
Добре, че не остави трайни поражения върху сексуалния ни живот.А може и да греша.

# 6
  • Мнения: 2 491
Как да разкажа? Ако мойто мъж влезе тук и ме познае????
 #2gunfire

Кат те гледам и ти не можеш се позна, пък камо ли той, а и не вярвам да ти повярва. Гарантирам, че никой няма да те познае Wink. Иначе, ако имаш какво да разкажеш, си направи друг профил и заповядай с разказа.


Да катурнем темата за муньовците!
Да напълним тази със съдържание!
Емо, Гого, Жоро, Пепи, Ники, Владо...
На крак, другарки, венсеремос!

Гигова, ми ти си го поканила човека,
трябва да е бил луд, та да не се качи. Laughing

Като гледам колко "много" разказаха другарките, явно няма да я катурнем темата за муньовците и тя ще си остане дъ бест. Хайде стига бе другарки, само муньовци ли привличахте, разкажете за нещо по-стойностно, де! Венсеремос!
Лиске там е работата, че не съм го канила да се качи, но като се качи, го поканих да влезе, няма да го върна човека, я Mr. Green

Четейки разказа, в съзнанието ми изплува една реклама. Двама млади се целуват, изпиват се, страстно се мятат в леглото....На сутринта момчето става само в леглото; отива в банята;  мие си очите; поглежда към огледалото, на което пише с червило:
Добре дошъл в света на СПИН!
пп/ не е много по темата, но асоциацията е много силна

Оригинално, ама с тези работи шега не бива. Все пак е 21-ви век, аз съм била на 20 и кусур години, с достатъчно акъл в главата, че да легна с непознат без презерватив. Капиш?

# 7
  • Мнения: 1 299
Гигова, много готина история  Peace Чак завидях... Не ми се е случвало нещо такова...не и толкова...романтично така да се каже... Завидях Mr. Green
Другия месец съм във Варна на рожден ден и аз...дали пък няма да изкочи някой Емо и за мен  Thinking ( Praynig)

# 8
  • Мнения: 2 491
Секс в морето-вълни се разбиват в ухото ми и го пълнят с вода.
Излизаме на брега и продължаваме-
изведнъж - мощен прожектор ни осветява и немска овчарка се хвърля върху нас, със съвсем не любовни , като нашите, чувства.
Оказа се , че сме били пред някакво заведение с частен плаж и куче пазач.
Не си спомням как сме се огащили.
Останалото беше незабравимо.
Добре, че не остави трайни поражения върху сексуалния ни живот.А може и да греша.



 Laughing Laughing Laughing Развесели ме   bouquet
Сексът на непознато място може и да бъде опасен Wink


Гигова, много готина история  Peace Чак завидях... Не ми се е случвало нещо такова...не и толкова...романтично така да се каже... Завидях Mr. Green
Другия месец съм във Варна на рожден ден и аз...дали пък няма да изкочи някой Емо и за мен  Thinking ( Praynig)

Пожелавам ти го от сърце!

# 9
  • Мнения: 6 155
Гигова, много готина история  Peace Чак завидях... Не ми се е случвало нещо такова...не и толкова...романтично така да се каже... Завидях Mr. Green
Другия месец съм във Варна на рожден ден и аз...дали пък няма да изкочи някой Емо и за мен  Thinking ( Praynig)
И аз завидях  Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 936
И аз към благородно завиждащите. Много красива, романтична и вълнуваща история.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 157
Красива история която странно  , но ми напомни за  човек със същото име и  описание от Варна с който съм имала  много красива връзка и е оставил много  хубави спомени . Blush

Тогава  открих значението на израза: "Да те носят на ръце".   
Разхoждахме се  в Морската градина, правехме секс на брега на морето или просто лежахме  на плажа и аз  си играех с къдриците му ( имаше  много  красива леко дълга и къдрева коса). Винаги  ми омекваха колената  щом го видех.

Малко спам, ама носталгията ме хвана , sorry  Embarassed

# 12
  • Мнения: 109
Гигова, и аз се присъединявам към завиждачките. Невероятно красива история. Радвам се, че ти се е случила. Аз не мога да се похваля с нищо подобно. Сексуалният ми опит се изчерпва със съпружеското тяло, ама и така е добре.
Винаги, обаче ще си спомням едно .... еротично преживяване. Бяхме на море с приятели. Един ден пържех картофи и усилено ги дегустирах (да не се изложа нещо), а с един приятел си лафехме. Той поиска карофче, но тъй като ръцете му бяха мръсни отвори уста да му дам направо. Когато го направих езикът му докосна пристите ми и все едно ток ме удари.
 Като погледнеш нищо не е, но за мен беше много вълнуващо. Още повече, че си бяхме само дружки. Е, той е хубавец де( поне тогава беше, че не съм го виждала отдавна), сигурно и това оказа влияние Grinning

# 13
  • Мнения: 1 212
Ама много хубава история и екстра разказана   Hands Thumbsup
Как така да е скучна  ?! Ти шегуваш ли се  Grinning


Иййй - върна ме години назад, в ония години, когато тези неща се случваха  Wink Sunglasses -   bouquet

# 14
  • Мнения: 677
Жалба за младост? Не е ли късно да сте пичета, а,  майчета?

Общи условия

Активация на акаунт