БЛАГОЕВГРАДски мами и деца заедно са на игра...(2)

  • 12 911
  • 296
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607


Кои сме ние:

Фантичка - ПМГ "Акд. Сергей Корольов"випуск 1996, Технически Университет-София випуск 2001,  в момента живее в София
Marci - физика и информатика във ЮЗУ"Н. Рилски", родом от Кюстендил
desi-r - VІІ СОУ"К.Шапкарев", ЮЗУ "Н.Рилски"спец ."право"
Elenka -
Biridonchella -
darena -
galiabalq -
pathy -
SILVIA M -
albena35 -
tammy® -
Macinka -
Danielle_n -
lida -  8-мо ОУ, Икономи4еския Техникум, ЮЗУ
Tin4eto-mama -
RAZMANOWA -
Mariq -
matoni -
evita_fr -
Мама Цоцоланка - родом от Добрич, бракувана тук, мъж випуск МГ - 1987г.
jinjer_78 - родом от Чирпан, живее в Покровник

smile3509
Име и парола:  Blagoevgrad



Януари:

Февруари:
Вилизар - 02.02.0996г. на Мама Цоцоланка
Борислав - 06.02.1974 на Фантичка
Лъчезар - 24.02.1969г. на Мама Цоцоланка

Март:

Април:
Екатерина - 25.04.1977 Фантичка
Асен и Кристиан - 26.04.2006г. на jinjer_78

Май:
Боряна - 30.05.2004 на Фантичка
Анна - 30.05.    на Elenka

Юни:
Калина - 04.06.2001г. на Elenka
Мария - 04.06.    Biridonchella

Юли:

Август:
Йоан - 21.08.2003г. на Мама Цоцоланка
Рая - 24.08.1999г. на Мама Цоцоланка

Септември:
Константин - 21.09.2007г. - на jujavka
Диана - 27.09.1973г. Мама Цоцоланка

Октомври:
Деси - 01.10.1973г desi-r
Мариета - 13.10.1972г  Marci

Ноември:

Декември:
Виктория - 17.12.2004г. на Marci
Ана-Мария - 17.12.2004г. на desi-r
Дарина - 18.12.2001 на Фантичка


Предишни теми:
Благоевград!Къде сте?

Последна редакция: вт, 25 сеп 2007, 00:03 от Мама Цоцоланка

# 1
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Поздравления !!!!
Чудесно заглавие и оформление!!!

 smile3501 newsm10

# 2
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Бравооооо!

  А дано сега са по-активни.
  Само да кажа,че съм си объркала датата на малкия човек  Embarassed Embarassed Rolling Eyes,родена е на 30.05 ,а не 30.04

# 3
  • Мнения: 105
Айде и аз да се разпи6а Hug
МАЙ месец свърши и мога да си отдъхна от празници и ядене и правене на торти. Гледам доста имена има по-горе дано вси4ки се включат мааааааааааалко по-редовно. ПОздрави и целувки от наща скромна банда Heart Eyes

# 4
  • Благоевград
  • Мнения: 84
Здравейте и от мен.Не съм много активна във форума, но сега след като имаме нова тема се надявам да стана по-дейна.

# 5
  • Мнения: 11 607
Мами, аз утре пътувам за моя си Добрич.....Внимавайте да не изпишете темата и като се прибера да не мога да насмогна на четене...... Joy Joy Joy

И внимавайте все пак темата ни да не стане неоткриваема......

Хубаво лято ви желая!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Хехе,май няма опсаност да бъде изписана...,освен ако всеки дне не пожелавам добро утро,приятен обяд и лека вечер на всички. newsm78Така ще има по 3 поста на ден. Joy Joy Joy

# 7
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Elenka    ей, нищо на казваш за двойният ЧРД! Ще ми се и снимчици да видя, но може би някой път на ЛОДИ като се видим(освен ако не качиш нещо за тук).
Иначе ние утре няма де сме там, така че остава за другата седмица да ти дам дисковете.
 Stop
Мама Цоцоланка   и на теб хубаво лято! Grinning
Чудя се само, няма ли да влизаш изобщо тук, та се опасяваш, че няма да намериш темичката. newsm78 Laughing
 Naughty
Фантичка  идеята е добра , може и аз да се включа ,че да получаваш отговори все пак Laughing Joy Joy

 Ние купихме басейн на малката , с идеята като стане по-топло да го пълним на двора. За сега обаче е надут в детската стая.
Все пак е голям кеф. Дори обуваме банските , плува (наужким Mr. Green) и слуша песничката "бански на лалета"(нищо че нейните са на калинки). Изобщо програмата при нас е пълна.
 Laughing
Някой ходи ли на Годишния концерт на центъра , който се проведе вчера в театъра??? Дайте отзиви, ние не успяхме да стигнем до там вчера, а ми е интересно как е било!?! newsm78

Айде за сега чао, че стана никое време , а работата си ми стои.
  bouquet

# 8
  • Мнения: 11 607
Мама Цоцоланка   и на теб хубаво лято! Grinning
Чудя се само, няма ли да влизаш изобщо тук, та се опасяваш, че няма да намериш темичката. newsm78 Laughing
 Naughty

Мисълта ми бе да не отиде темата в последните страници.....Т.е. да няма никаква активност и да падне много назад...Ще влизам, ама рядко, защото ще съм от зала от ДЧ.....

# 9
  • Мнения: 105
Здравейте от нас в този страхотен слънчев ден, в който мислехме да посетим бар "Лоди" пък дано сте размислили и дойдете.
Чстит басейн на Ана-Мария, представям си купона каквато е сладурка и дано по-дълго остан здрав. На6ия е ползва предимно лятос на Предел  и Калина гъбясва в него с 4асове.
Уф ако знаете колко снимки имам за качване а време никакво, ло6ото е 4е трябва да избирам 4е те са многота. Но за съжаление не и от рождения ден. Ест по закона на Мърфи нямахме батерии за фотоапарата и направихме само няколко, но най-важната естествено бе6е на тортата за Калина, че почти сама я направих Embarassed
Айде до скоро пък дано се и видим пак.
Диана пратих ти малко инфо на ЛС  bouquet
Не знам дали вече го казах, но си се справила чудесно  bouquet

# 10
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Мама Цоцоланка поздравления за хубавата темичка и приятно изкарване на Добрич. До кога ще стоите там??? Laughing
Elenka и аз искам снимки да разглеждам. Къде празнувахте рождените дни? Ходихте ли на Дъбрава? newsm78
Macinka радвам се че те виждам отново тук. Много сте пораснали! Heart Eyes Как е малката, излизате ли на разходка?
Деси кога да дойдем на плаж? newsm78 Joy

# 11
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Деси,напълнете го с топки и кефа ще бъде още по-голям,има да играааае детето.
  Най-сетне времето се оправи и става за навън,иначе дечковци бяха подивяли удома.
  Дарина заминава на море с градината в понеделник и сега трябва да събирам багаж.И нали съм си шеметна,бях разбрала,че заминават утре и съвсем се бях ошашкала,че няма да смогна да го приготвя  Joy Joy Joy.
  За сега всички сме добре /пу-пу/.Имаме идея следващия уикенд да отидем във Велинград да помързелуваме,ама още не е 100% сигурно,та ще видим.
  Лек дне на всички! Hug
  Аааааа,забравих -на срещата бяхте оставили повече парички,та дори след като оставих бакшиш за сервитьорката пак останаха,така че следващия път една торба лакомства за децата от нас. Peace

# 12
  • Мнения: 857
Zdraveite i az se zapisvam v temi4kata,4ak sega q vijdam Simple Smile

# 13
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Just_VANIA   здравей!
Интересно име има твото дребосъче.
Ако е удобно разкажи от каде идва и т.н. Embarassed

 Фантичка   май няма да успеем да го напълним с топки, защото маллката вече започна да му сипва вода от шишето си докато си  пийва Laughing
Чухте ли се с малката от морето.Как се чувства там без теб?
А , и я кажи за Велинград.Скоро една колежка ходи и беше очарована. Аз лично съм била там преди има -намя 10години ( преди цяла вечност).
  bouquet

# 14
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Здравейте,

 пак съм на работа а ми се спи ужасно.Дарина замина рано тази сутрин и сме станали в 5 часа  smile3507 Половина София не е на работа заради Буш,ама на мен не ми се размина.Във Велинград ходихме няколко пъти през последната година,градът е дота скучен,няма нищо интересно в него.Но ние обикновенно си избираме някой хубав СПА хотел и не излизаме от там  Mr. Green,глезотийки всякакви. Joy

Общи условия

Активация на акаунт