ДЪНКИ ?????

  • 2 525
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 493
Помогнете ми да се ориентирам - носят ли се още дънки изтъркани отпред и на дупето или те вече са демоде  newsm78

# 1
  • Мнения: 1 243
Че що пък да са демоде? newsm78 Мен такива много си ме кефят и си нося винаги, без да се интересувам на мода ли са или не! Сега гледам,че са наискочили и модели в цвят деним, хубави са, та си взех и аз! Mr. Green

# 2
  • Мнения: 3 782
Според мен модата на дънките няма да мине никога.Дори и на тези,които питаш.Аз имам такива и си ги нося.
Странно е обаче, че сега се връщат на мода тези с високата талия. Това не мога да го повярвам.

# 3
  • Мнения: 5 362
Обожавам дънки и си нося всякакви модели и цветове.
Не,защо да са демоде?
 newsm10

# 4
  • Мнения: 4 053
нося дънки всякакви цветове,по всяко време,
а иначе и на мен тези с високата талия нещо не ме кефът Stop

# 5
  • Мнения: 990
 Не са демоде . Аз имам толкова много дънки и всеки път като изляза за панталон , обикновено купвам дънки  ooooh!. Страст са ми  Flutter

# 6
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Обожавам дънки и си нося всякакви модели и цветове.
Не,защо да са демоде?
 newsm10

 Peace за мен няма дънки демоде!

# 7
  • София
  • Мнения: 4 493
Става въпрос за дънки с не много ниска талия и повече вид на панталон /и долу крачолите не са тесни по крака/, но са изтъркани отпред и отзад а и са със смъкнати джобове на дупето  newsm78
Аз отдавна си търся дънки тип панталон, но все нещо не ми харесват - а и май няма точно такива каквито аз искам  Sad

# 8
  • Мнения: 1 234
Става въпрос за дънки с не много ниска талия и повече вид на панталон /и долу крачолите не са тесни по крака/, но са изтъркани отпред и отзад а и са със смъкнати джобове на дупето  newsm78

Точно такива дънки си купих наскоро и по мой наблюдения са си много модерни даже Flutter.Наистина ,на пазара се налагат предимно модели с много тесни по крака крачоли,но това не значи,че тези който ти харесваш не се носят.Купувай смело като намериш модел,който ти допада Peace

# 9
  • Мнения: 2 152
Ajde и аз да се впиша към дънкоманиачките Mr. Green
Обожавам дънки,особено правите.По дупето и бедрата, надолу прави Peace
Имам всякакви - с кръпки,без кръпки,светли,тъмни, ИЗТЪРКАНИ.
Смятам,че модата им няма да свърши и винаги ще са актуални, също и тези, за които питаш Peace

И аз не възприемам тези с високата талия.Правят те с шкембенце и стоят ужасно Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 4 770
Аз пък обожавам тесни! Не смятам изтърканите за демоде, освен това са страшно секси!!!

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Не,не са демоде.Супер са си.Леле как ми се носят дънки,но не се побирам.

# 12
  • Мнения: 4 202
Аз пък да ви питам за отпускането на дънките...

Ми купих си преди месец много симпатични дънки, и нарочно ги купих да са ми почти малки, с идеята, че могат да се поотпуснат, ама те толкова се отпуснаха, че след 2то обличане стават торба  Tired

Имам пък дънки, които въобще не се отпускат от носене и ако съм ги купила пак малко теснички, то те си остават тесни завинаги.

Как познавате едни дънки дали ще се отпуснат или не, или и вие като мен на сляпо купувате?

# 13
  • Мнения: 4 770
Ами аз винаги взимам най-тясното, което ми стане, защото знам че се отпускат. Само да седна няколко пъти за по десетина минути с тях и са готови.  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 6 713
Аз имам толкова много дънки и всеки път като изляза за панталон , обикновено купвам дънки  ooooh!. Страст са ми  Flutter

И аз така  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт