тиквички

  • 841
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 580
след като изпържите тиквичките с какво друго ги заливате освен с кис.мляко,копър и чесън
аз ги правя предимно  така а ми се иска нещо по разнообразно newsm78

# 1
  • Мнения: 27 524
Може с всякакъв сос, но май не е толкова вкусно. Яла съм ги с гъбен сос, с доматен сос, сос тартар. Общо взето с доматения е доста вкусно, майка ми така ги прави често. Пак слага чесън, но вместо копър - магданоз.  Peace

# 2
  • Мнения: 7 106
С доматен сос подлучен с чесън, както е написала Бланди и със чесън и оцет също съм ги яла и не са лоши.

# 3
  • Мнения: 337
Тъкмо снощи правих Simple Smile с доматен сос с малко чесън запържен в зехтин, малко захар и сол и едно зеленчуково булъонче. Стана супер.
Аз го правих с домати от консерва от италианските, че са по гъстички и не е нужно много да вариш  Peace

# 4
  • Мнения: 3 205
Сос от кисело мляко, майонеза, натрошено сирене, горчица, черен пипер и сух магданоз. Съставките ги смесвам на око. Тиквичките ги панирам в яйце и брашно (смесени заедно). Става страхотно, а сосът е подходящ и за спагети.

# 5
# 6
  • Мнения: 2 199
нещичко и от мене  Party
Извара + майонеза+ копър+чесън+сол+малко кисело мляко става адски вкусно Flutter

# 7
  • София
  • Мнения: 580
Благодаря ви,страхотни идеи.Това с доматите и изварата ще се пробва задължително.

Общи условия

Активация на акаунт