Въпрос за д-р Стефан Пепеланов

  • 6 642
  • 5
  •   1
Отговори
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Пловдивски майчета, помагайте: прочетох белия списък на докторите в Пл-в и останах с мн. добро впечатление за д-р Пепеланов. Питането ми е само частен кабинет ли има и ако е така каква е стойността на прегледа при него? Подкрепя ли кърменето и късното захранване? Идва ли на домашно посещение в рамките на 24 ч. след изписването на бебо?

# 1
  • Мнения: 690
Ще следя и аз темата  Peace чувала съм само добри неща за него  Peace

# 2
  • Мнения: 3 098
Аз съм я водила в кабинета му.Мисля,4е около 10 лв.платих за прегледа.И пове4е да е станал,си заслужава парите до стотинка.
За съжаление на другите ти въпроси не мога да ти отговоря,тъй като за пръв път заведох дъщеря ми на 2 год.възраст,а и знаеш къде сме постоянно. Wink
Трябва да ти кажа,4е винаги,когато малката има проблем,не ми е отказвал разговор по скайп.

# 3
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Аз съм я водила в кабинета му.Мисля,4е около 10 лв.платих за прегледа.И пове4е да е станал,си заслужава парите до стотинка.
За съжаление на другите ти въпроси не мога да ти отговоря,тъй като за пръв път заведох дъщеря ми на 2 год.възраст,а и знаеш къде сме постоянно. Wink
Трябва да ти кажа,4е винаги,когато малката има проблем,не ми е отказвал разговор по скайп.
Laughing Благодаря за отговора, Марица! Щом от толкова далеч се доверяваш на Пепеланов, това е още една положителна точка за него!

# 4
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Надявам се скоро някой да се включи по темата... Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 1 934
Доктора посещава и в къщи когато се уговорите има само частен кабинет,последно 15 лв.струваше прегледа в кабинета и 25лв.домашно посещение.Ето ти тел.му може да му се обадиш и да го разпиташ по подробно:0888540217 и на кабинета му-664958.За кърменето не мога да кажа ,аз вече не кърмих когато започнахме да го посещаваме.

Общи условия

Активация на акаунт