Случвало ли ви се е?

  • 710
  • 7
  •   1
Отговори
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Днес за три топломера инкасаторката ми поиска 18.50лв. Мислех, че взимат по 1-2, но уви. Това е за целият сезон, ама знам ли? Случвало ли ви се е и на вас?

# 1
  • София
  • Мнения: 472
Вече не взимат за отчитане на топломери. Ние сме към Техем и тази година не ни взеха такса за отчитане. Към коя фирма за отчитане сте вие? По принцип знам, че се отнася за всички фирми за отчитане на топломери.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 079
От тази година има влезло в сила решение на прокуратурата, че таксите за топломери са неправомерно събирани и няма да се събират повече.
Кой ти  поиска такса?  #2gunfire #2gunfire
И защо 18.50?  newsm78
По принцип се събираха по 4.20 за топломер до четвъртия, а за всеки следващ след четвъртия - по 1 лев. Значи за 3 топломера е трябвало да ти вземат 3 х 4.20 = 12.60, а не тези 18.50  Whistling
Я вземи да ги попритесниш тези от фирмата, която ти е отчитала топломерите ....  #2gunfire
.... да вземат и да ти върнат парите, ако имаш документ за това, естествено. Rolling Eyes

# 3
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Ами, мисля, че и ние сме към Техем. Може би някой е решил да си изкара надницата на наш гръб. #2gunfire И никой не ми е дал документ или нещо подобно, ама аз не съм и искала.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 079
Ами, мисля, че и ние сме към Техем. Може би някой е решил да си изкара надницата на наш гръб. #2gunfire И никой не ми е дал документ или нещо подобно, ама аз не съм и искала.
Лошо!  Sick ooooh!
Така и парите не можеш да си вземеш, защото не можеш да докажеш, че са ти ги взели! #Cussing out
То е ясно, че ще пиеш студена вода и парите обратно няма да си вземеш, ама я поне напиши едно гневно писмо до Техем и го изпрати там, за да попритеснят те служителя, който ти е искал, че и взел парите.  Whistling
Аз ако бях на твое място досега да съм им спретнала такъв скандал, че ......  #Crazy #Crazy .... свят щеше да им се завие! #2gunfire

# 5
  • софия
  • Мнения: 432
мисля, че взимат такава такса и за топлия водомер, но май пак не се връзва. що се отнася до документ при нас даваха

# 6
  • София
  • Мнения: 4 575
И на нас ни взеха 18 лв. За 4 топломера/*4лв/ и 2 водомера/*2лв/. И даже ги събираше касиерката от входа, а който си плащаше в деня на отчитането +2 лв. Ама се подписвахме. Някой знае ли къде е този документ за спиране на такса отчитане?

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
И на нас последният път не ни събираха такса за отчитане на топломери. Аз даже се учудих, не знаех, че са отпаднали. Също сме към Техем.

Общи условия

Активация на акаунт