За какво най-често се карат братя и сестри?

  • 5 601
  • 74
  •   1
Отговори

Анкета

За какво най-често се карат братя и сестри?

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 05 юли 2007, 21:43
* Може да изберете максимум 3 опции.

  • Мнения: 7 474
Питам за това каква е причината за семейните спорове, защото в една друга тема се води подобна дискусия. Интересно ми е това често ли се случва и доколко присъства в живота около вас, пък и във вашия Thinking  За мен това са нещата, за които близките се карат най-често, та дори и до съд стигат- и това са често срещани проблеми в семействата.  Thinking Доста такива теми има тук ooooh! . Гласуването ме интересува сега. Thinking

П.П. Нямам предвид в детска възраст , а след 30г. примерно  Thinking, когато всеки си има семейство.

Последна редакция: ср, 06 юни 2007, 09:54 от L е о

# 1
  • Мнения: 369
По моите наблюдения- за имоти/пари, както и опит за намеса в живота на другия.

# 2
  • Мнения: 27 524
Гласувах, Лео  Peace
Да ти кажа честно - няма да отговарям. Твърде много са перфектните тук  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 2 829
гласувах  Peace

# 4
  • Мнения: 7 723
И аз гласувах!  bowuu
Имам си собствено мнение по въпроса, но засега ще се въздържа да го споделя...  Whistling

# 5
  • Мнения: 3 929
Ами, аз имам брат, по-голям. Да чукна на дърво, не сме се карали досега. Но моите наблюдения от други семейства са, че най-често се карат за гледане на родители, които вече са възрастни, за имоти също. Типичен пример е свекърва ми и брат й.

# 6
  • Мнения: 505
Мои наблюдения- 1,2 и 4. Сестрите на баба ми не си говорят заради 50см. място на тавана  ooooh! след което се стигна до много грозни сцени.
Аз лично предпочитам да имам сестра вместо 4 стени, но не всеки мисли така...

# 7
  • Мнения: 2 196
Гласувах.

# 8
  • Мнения: 1 400
Ами гласувах, но .... бих добавила още нещо към анкетата - за глупости Mr. Green Както повечето хора.
Нямам кой знае какви наблюдения над тези проблеми, тезата ми се обосновава на предположения само Confused

# 9
  • Мнения: 505
Да допълня, че обичам сестра си повече от себе си, и не мога да си представя да допусна това да се случи между нас.  Hug

# 10
  • Мнения: 2 724
И аз гласувах, за сега не ми се е случвало ,надявам се и да не ми се случи .

# 11
  • Мнения: 75
Нямам собствен опит - дано и да нямам!
Имам познати с такива проблеми.
Неприятни истории.

# 12
  • Мнения: 843
  Лео,  с брат ми имахме  9_ години разлика...  цялото ми детство аз бях "Индианецът" в приказката,  а, те  , мискините,  с братовчед ми бяха каубойците.   Мм. да... после пораснахме.. Беше ми защитник,  без да го искам... тормозеше ме за домашни..и ми беше враг.
    После пораснахме съвсем, станахме и приятели. 

        Когато аз се зажених.. Когато той се зажени  "Мамо ти обичаш повече него..,"  аз къде да отида  Или : "ти що и угаждаш на сестрами вечно..?!?"

        После пак останахме приятели.  Додето не си тръгна. завинаги. И ужасно ми липсва този " Каубоец"
   Ако някога пак имам брат... / това е налудничаво , нали Cry/    няма да се караме повече. Няма.

  Та изводът е, че е нормално да се карат децата... даже и като възрастни.  Важното е да останат приятели,  щото в моята работа   най- често виждам :  НАЙ- големи врагове.. точно  братя, сестри и  родата.  омраза до смърт./ неосъзната любов?? Едва ли/

# 13
  • Мнения: 884
Караме се постоянно- за шоколади и бонбони ,по-точно кой е изял повече  Mr. Green  Като се замисля бих копирала на Хапя мнението :
 
Да допълня, че обичам сестра си повече от себе си, и не мога да си представя да допусна това да се случи между нас.  Hug

# 14
  • Мнения: 1 418
Аз съм отстъпчив човек и не бих допуснала някаква простотия да застане между мен и братята ми.Това е моето мнение.

Общи условия

Активация на акаунт