ТЕЖИ ЛИ ВИ КОРЕМЧЕТО В КРАЯ НА БРЕМЕНОСТТА???

  • 2 428
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 207
ТЕЖИ ЛИ ВИ КОРЕМА В КРАЯ НА БРЕМЕНОСТТА.НА МЕН ВЗЕ ДА МИ ТЕЖИ ВЕЧЕ ДОСТА.ТОВА ОЗНАЧАВА ЛИ ,ЧЕ БЕБЧО Е ПОРАСНАЛ ДОСТА ???

Последна редакция: вт, 05 юни 2007, 22:31 от Pariss79

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Моето беше корем и не ми тежеше Peace

# 2
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Тежеше ми много, само го подпирах  Mr. Green бебо се роди 3500   bouquet

# 3
  • Мнения: 207
Моето беше корем и не ми тежеше Peace

КОРЕМ ИЛИ КОРЕМЧЕ ИМА ЛИ ЗНАЧЕНИЕ.

# 4
  • Мнения: 91
Честно казано моето коремче почна да ми тежи съвсем на края. Може би 2 дни  преди да родя, защото бебе явно беше слезнало много надолу. Grinning

# 5
  • Мнения: 2 677
Коремът не ми тежеше специално, но доста напълнях и към края като цяло се чувствах ужасно тежичка.

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Моето беше корем и не ми тежеше Peace

КОРЕМ ИЛИ КОРЕМЧЕ ИМА ЛИ ЗНАЧЕНИЕ.

За мен има PeaceНа моето коремче не можех да кажа,а и такива умалителни не ми харесват Peace

# 7
  • Мнения: 207
Моето беше корем и не ми тежеше Peace

КОРЕМ ИЛИ КОРЕМЧЕ ИМА ЛИ ЗНАЧЕНИЕ.

За мен има PeaceНа моето коремче не можех да кажа,а и такива умалителни не ми харесват Peace


ВИЖ КАТО НЕ ТИ ХАРЕСВАТ УМАЛИТЕЛНИТЕ ПРОБЛЕМА СИ Е ТВОЙ.НА МЕН МИ ХАРЕСВАТ И ЩЕ СИ ГИ ИЗПОЛЗВАМ КОЛКООООТО СИ ИСКАМ.

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Хормоните бушуват,ама така е!Айде,мир Peace

# 9
  • Мнения: 207
Хормоните бушуват,ама така е!Айде,мир Peace

ОФФФФФФФФФФ ПРЕСТАНИ ВЕЧЕ.НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА ТВОЯ КОРЕМ ВЪОБЩЕ АЗ ПИТАМ ЗАЩОТО СЕ ПРИТЕСНЯВАМ.НЕ ПИТАМ ЕЙ ТАКА ЗА ДА СЕ НАМЕРИ НЯКОЙ НЕРВАК КОЙТО ДА ИСКА ДА СЕ ЗАЯЖДА.

# 10
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Виж сега първо не крещи и съвсем не разбрах кое те притеснява?Големия корем не означава голямо бебе PeaceНали ходиш на консултации за какво толкова се притесняваш?Естествено е в 33 г.с да ти тежи,да те предърпва и разни такива!

# 11
  • Мнения: 207
Виж сега първо не крещи и съвсем не разбрах кое те притеснява?Големия корем не означава голямо бебе PeaceНали ходиш на консултации за какво толкова се притесняваш?Естествено е в 33 г.с да ти тежи,да те предърпва и разни такива!

КАК ТАКА ВСИЧКИ МЕ РАЗБРАХА САМО ТИ РЕШИ ДА СЕ ЗАЯДЕШ.И НЕ КРЕЩЯ , ПРОСТО СЕ ДРАЗНЯ , ЧЕ НЕ СПИРАШ ДА СЕ ЗАЯЖДАШ.КРАЙ ВЕЧЕ НЕ МИ СЕ ЗАНИМАВА С ТЕБЕ.

# 12
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Уау Crazy
Споко, мацка Peace, Сиска имаше друго предвид, ти не я разбра, но както се казва- хормони! baby_neutral
И аз не мога да нарека моето нито коремче, нито корем- беше си цяло коремище Mr. Green Бях като кит, питаха ме дали са две Crazy Бебо се роди 3,700 и го преносих 11 дни! Не мисля, че големината на корема и кг на бебето имат голяма връзка, защото имам познати, на които коремчетата бяха малки, пък бебетата по 3,500!

# 13
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Ей, маце - успокой се, ще си докараш някоя контракцийка - все пак "Умният човек не се сърди, той си прави изводи!" това е твое мото - следвай го  Peace

# 14
  • Мнения: 207
МНОГО ЯСНО СЪМ НАПИСАЛА КАКВО МЕ ИНТЕРЕСУВА  Peace

Общи условия

Активация на акаунт