Коя да избера?

  • 1 794
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 661
С риск да стана досадна с моите въпроси за боя за коса, ще си задам и следващия  Wink
Сведох избора си до две: PALETTE и LONDA (точно тези, които са на картинките)
Моля кажете според вас коя да избера?Ползвали ли сте такива?

# 1
  • Мнения: 377
Аз ползвам PALETTE и съм доволна.

# 2
  • Мнения: 516
Аз ползвам PALETTE и съм доволна.
Аз също Peace

# 3
  • Мнения: 7 186
Палете не съм ползвала, но от Лондата съм доволна. Професионалната Лонда обаче е доста по- добра. И като цена не е кой знае колко по- скъпа, защото е по- голямо количество.
Всъщност, зависи какъв цвят ще се боядисваш. Аз съм черна и каквото и да намажа- все става Grinning

# 4
  • Мнения: 661
Палете не съм ползвала, но от Лондата съм доволна. Професионалната Лонда обаче е доста по- добра. И като цена не е кой знае колко по- скъпа, защото е по- голямо количество.
Всъщност, зависи какъв цвят ще се боядисваш. Аз съм черна и каквото и да намажа- все става Grinning
С тъмно кестенява ще се боядисвам (dark brown)

# 5
  • Мнения: 990
Аз ти препоръчвам Лонда  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 289
Аз съм ползвала и двете. От Londa съм по доволна. Palette ми е много силна и след като се боядисах за първи път кожата на главата ми се зачерви и стана на люспи. Явно съм алергична към някоя съставка.

# 7
  • Мнения: 1 037
Аз съм ползвала и двете. От Londa съм по доволна. Palette ми е много силна и след като се боядисах за първи път кожата на главата ми се зачерви и стана на люспи. Явно съм алергична към някоя съставка.
Londa,а с Palette и аз имах подобен проблем  Peace

# 8
  • Мнения: 43
Аз ползвам Garnier Nutris  и съм много доволна. Дори като започне да ми се измива не си личи че съм боядисвана. Използвам №30- естествено тъмно кестеняв.
Много добре покрива белите коси и доколкото знам е безамонячна и щади косата

# 9
  • Мнения: 27 524
Палет не струват, Лонда са прекалено силни, но от двете - ЛондаPeace

# 10
  • Мнения: 27 524
Аз ползвам Garnier Nutris. Много добре покрива белите коси и доколкото знам е безамонячна и щади косата

Не е безамонячна, но е добра  Peace

# 11
  • на село
  • Мнения: 1 028
С тъмно кестенява ще се боядисвам (dark brown)
[/quote]

Внимавай с тъмнокестенявата. То зависи и какъв ти е цветът, де. Аз се боядисах с тъмнокестенявото на Палете и стана направо черно / косата ми е тъмнокестенява и реших просто да покрия бялото/. Поне я дръж по- малко, за да докараш горе- долу цвета.

# 12
  • Мнения: 917
Londa  е по-добре . Но Лореал новата е върха  Wink

  bouquet

# 13
  • Мнения: 27 524
Но Лореал новата е върха  Wink

Коя е новата? Как се казва?

# 14
  • София
  • Мнения: 3 679
Лонда препоръчвам, с Палете не ми хвана равномерно цвета  Sad

Общи условия

Активация на акаунт