Машинка за сапунени балони

  • 2 019
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 127
Виждали ли сте някъде в София машинка за сапунени балони, която работи с батерии?

# 1
  • Мнения: 644
Да - прясна информация!
В ХИТ-Люлин! 
Влизаш в ХИТа все едно да пазаруваш в самия супермаркет и то4но преди него,в ляво, има един магазин ...Евро ...нещо си... пълен с всякакви глупости...От там купиха на сина ми такъв пистолет онзи ден...с 2 батрерии е!

СЪВЕТ:
Нашия се оказа дефектен,така ,4е го отворете още там да го изпробвате!

# 2
  • Мнения: 289
И в магазините за детки играчки Вега също вероятно ще има, ето го в е-магазина им http://www.vegatoys.com/?area=toys&task=view&id=1607

# 3
  • София
  • Мнения: 4 127
Във Вега има и 500мл течност за балончето Simple Smile
Супер. От кога търся. Благодаря за линка.
Само се притеснявам дали машинката им е здрава. Тъй като е за подарък за едно момченце. Синът ми има една, която е много хубава, но е подарък и не е купувана от тук. Играе с нея по цял ден.

# 4
  • Мнения: 289
 Hug за нищо
Нямам представа дали е здрава, само разглеждах още не съм я поръчала, но съм и хвърлила око и аз  Simple Smile други играчки, които съм купувала от тях онлайн са ОК.

# 5
  • Мнения: 1 455
В Хепиленд има,обаче на нашата така и не разбрах как се работи с нея newsm78
Като отидох(не я носих защото бях изхвърлила касовата бележка)ми казаха,че до сега не се е случвало някой да се оплаче,но аз така и я захвърлих накрая.

# 6
  • Мнения: 644
То4но такава е и нашата машинка! Има си те4ност ... Но...не работи скапания пистолет!!!!!!!!!!!!! #2gunfire #Cussing out

# 7
  • София
  • Мнения: 659
 На мен днес ми донесоха пистолета от Вега Тойс. Работи с 3 батерии и Ники страшно му се радва, стават много балончета. Следобяд вече беше свършил разтвора - добре, че си поръчах и 500мл. течност та да си го напълним пак за утре.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 845
Миналата година на морето ни подариха влак, който прави такива сапунени балони.Върви, бръмчи пуф-пафка и от коминчето излизат мехурите. Страхотен беше, направо фантастичен, но нещо го повредихме. И вече не работи #Cussing out
Затова сега си търся подобен или същият. Дали не сте виждали нещо подобно, освен пистолетите?

# 9
# 10
# 11
  • София
  • Мнения: 4 127
Много са интересни. Но доставката до България е межу $20 и $50. И ако й сложат мито и ДДС.

Общи условия

Активация на акаунт