За кус-куса на Плазмон

  • 1 098
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 039
Момичета,имам питанка  Grinning!Как приготвяте кус-куса на Плазмон,колко слагате,в колко вода,колко варите и т.н. и най-вече какво количество е подходящо за 10 месечно бебе?   bouquet

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 40
аз го правех както е по описание на кутията варя го докато набъбне не повече от 6-7 минути

# 2
  • Мнения: 546
Аз варя в 200 мл. мляко 2 супени лъжици с връх около 5-6 минути. Добавям масло и сирене и това е порцията на сина ми, който е на 1г.2м.
Твоето дете може да изяжда същото количество, може и по-малко. Зависи от апетита.

# 3
  • Мнения: 2 039
Аз варя в 200 мл. мляко 2 супени лъжици с връх около 5-6 минути. Добавям масло и сирене и това е порцията на сина ми, който е на 1г.2м.
Твоето дете може да изяжда същото количество, може и по-малко. Зависи от апетита.
Добре де,не стаВа ли много течно  newsm78???Аз днес сварих 2 супени лъжици в 200мл. вода,после изцедих кус-куса и дака му го дадох,но ми се стори малко  newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 6 356
ако питаш за т.н. Сабиолина - първа каша перлички (те нямат друго подобно на кус-кус), то по указания се вари 2 минути.
вариш в повечко вода, после прецеждаш.
аз лично добавям малко разтворено във вода АМ в още горещия кус-кус, който го попива.

# 5
  • Мнения: 2 039
ако питаш за т.н. Сабиолина - първа каша перлички (те нямат друго подобно на кус-кус), то по указания се вари 2 минути.
вариш в повечко вода, после прецеждаш.
аз лично добавям малко разтворено във вода АМ в още горещия кус-кус, който го попива.
Не,купих този за по-големи бебета,по-едричък.Това с АМ ми се струва добре,ще слагам и малко сирене  Peace

# 6
  • Мнения: 6 607
Аз варя в 200 мл. мляко 2 супени лъжици с връх около 5-6 минути. Добавям масло и сирене и това е порцията на сина ми, който е на 1г.2м.
Твоето дете може да изяжда същото количество, може и по-малко. Зависи от апетита.
И аз така  Peace

# 7
  • Мнения: 546
Не става течно. Като го оставиш да изстине 5-10 минути той набъбва още и поема течността.

# 8
  • Мнения: 1 157
момичета извинявайте за глупавия въпрос но откъде да го купя този кус-кус на Плазмон от детски магазин или от големите супермаркети днес търсих в BILLA но не намерих и затова реших да ви питам

# 9
  • Мнения: 546
Ами аз го купих от едно квартално магазинче в Гоце Делчев, но съм виждала и в магазина на Чико при южния парк.

# 10
  • Мнения: 1 157
криси благодаряти много  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт