Изпит след 7 клас

  • 533
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте, скоро са изпитите, а със сина ми се колебаем между немската и английската.
Вярно ли е, че учителите в английската в момента са пълни смотаняци и само млади, а по-старите готини
специалисти са напуснали? В момента предмети като география, биология на английски ли се
изучават??

# 1
Според мен Немската е единствената езикова гимназия в БГ, която е наистина елитна!

Ето един интересен сайт на който се натъкнах вчера: http://izpit.bg Разлна симулация на истиснкия изпит.

# 2
  • Мнения: 25 441
То добре, че симулацията ще е реална, но много ми е чудно откъде ще разберете къде се намира детето спрямо конкуренцията?  Joy

# 3
Доколкото разбрах от сайта, ще се извърши класиране на базата на приемните места в училищата и броя на самите седмокласници, според желанията им...

# 4
  • Мнения: 25 441
Да, де, точно това откъде ще разберат - колко деца ще кандидатстват във въпросното училище и въпросната специалност?  Laughing

# 5
Здравейте, скоро са изпитите, а със сина ми се колебаем между немската и английската.
Вярно ли е, че учителите в английската в момента са пълни смотаняци и само млади, а по-старите готини
специалисти са напуснали? В момента предмети като география, биология на английски ли се
изучават??
Свестните учители по английски в държавните училища са си рядкост - филолозите не са много. Но все си мисля, че ако някъде има, то ще да са в Първа английска.
Иначе ви се възхищавам на увереността - отсега се колебаете в коя от двете най-елитни да се запишете Laughing

Общи условия

Активация на акаунт