Не мога да повярвам,че това се случва в България...

  • 2 027
  • 18
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 829
ужас Cry Cry
и аз нямам думи

# 2
  • Мнения: 1 615
Боже, пази децата ни!
И пак всички ще излязат невинни като новородени агънца, а родителите на детето - неблагодарници и злобари, които се заяждат с добричките доктори, на които все са им малко парите, никога не грешат и никой не ги разбира Sad
Ох, просто освирепявам!
Бог да прости поредната невинна жертва на здравната ни система... Дано имат сили родителите да се преборят!

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
...което само подкрепя твърдата ми позиция, че невинни операции няма! Бог да прости малката душичка Praynig

# 4
  • Самоков
  • Мнения: 561
Какво не можеш да повярваш? В България се случва всичко. Аман, вече от немърливи глупаци. И както винаги виновни няма.  smile3512

# 5
  • Мнения: 4 451
Аз мога да повярвам,е това се случва в България. Абсурдите тук просто валят. С какво ли не се сблъсках, какво ли не видях.
Някой да е увал за осъден лекар в България? Гарван гарвана око не вади. Пак ще се защитят и ... Бог да прости детенцето! Praynig

# 6
  • София
  • Мнения: 7 097
От такива новини направо физически ми става зле... Rolling Eyes
Още едно детенце е ангелче  Flowers Rose Flowers Rose
Горките родители  Cry

# 7
  • София
  • Мнения: 1 817
Аз мога да повярвам,е това се случва в България. Абсурдите тук просто валят. С какво ли не се сблъсках, какво ли не видях.
Някой да е увал за осъден лекар в България? Гарван гарвана око не вади. Пак ще се защитят и ... Бог да прости детенцето! Praynig

Взела си ми думите от устата!
Лека й пръст!!!

# 8
  • Мнения: 186
Потресена съм!Жалко за детенцето и за нещастните му близки.Много лекарски грешки станаха и все са безнаказани.Досега не сме чули за осъден лекър.Всички са безгрешни и големи специалисти.Такива неща се случват постоянно в България и за жалост,ще се случват и занапред.Кога лекарите ще поемат отговорността си за подобни престъпления?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 383
От такива новини направо физически ми става зле... Rolling Eyes
Още едно детенце е ангелче  Flowers Rose Flowers Rose
Горките родители  Cry

Също.... Ох!  Sad

# 10
  • Мнения: 219
Аз мога да повярвам,е това се случва в България. Абсурдите тук просто валят. С какво ли не се сблъсках, какво ли не видях.
Някой да е увал за осъден лекар в България? Гарван гарвана око не вади. Пак ще се защитят и ... Бог да прости детенцето! Praynig

Бог да го прости детенцето,поредната жертва на лекарите и грешките им!Докога няма да има никакви санкции и ще ходят безнаказани убийци??

# 11
  • Мнения: 25
УБИЙЦИ !!!!!!!

направо за за разтрел, газовата камера им е малко  #2gunfire

# 12
  • Мнения: 447
Такива неща само в България  могат да се случат,нямам думи просто  Rage
лека му пръст на детенцето  Flowers Rose

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
Боже, пази децата ни!
И пак всички ще излязат невинни като новородени агънца, а родителите на детето - неблагодарници и злобари, които се заяждат с добричките доктори, на които все са им малко парите, никога не грешат и никой не ги разбира Sad
Ох, просто освирепявам!
Бог да прости поредната невинна жертва на здравната ни система... Дано имат сили родителите да се преборят!
Prosto neznam kakvo poveche da kaja!  Cry
 Flowers Rose Flowers Rose

# 14
Я, нов симпозуим на ясновидки! Всички явно знаят какво, как и защо се е случило. Ако се хванете на работа в полицията, неразкрито престъпление няма да остане. После за забавление можете и тотализатора да фалирате.

Общи условия

Активация на акаунт