Декупаж (салфетна техника)-3 част

  • 48 499
  • 373
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
старата тема
още по-старата тема


Дъждец ми пусна мухата за нова тема, че старата беше доста нарастнала.
Вече на всички е ясно, че ние, декупажистките, имаме сайт.(благодарение на Дъждец) На него ще се качват конкурсните снимки. Най-вероятно Дъждец ще свърши тази работа, тъй като аз сигурно няма да се справя.
Очакват се идеи какво друго освен конкурсните снимки да качим там!
Дайте да решим до кога ще е срока за изпращане на снимките и който иска да се включва да се записва.( т.е. сега е момента да използвате онова "запис") Wink Казвайте и какво сте готови да изпратите на победителя.

Последна редакция: чт, 07 юни 2007, 09:53 от Анонимен

# 1
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Пу, първа!
Чакам с нетърпение да запълните страничката за декупаж, пък дано отново ми дойде вдъхновението и желанието да направя нещо. Пък дано стане!

# 2
  • Мнения: X
MiRa_55 ,никакви такива "дано ми дойде вдъхновението".Хващай се на работа, че конкурса иде-е-е-е-е!

# 3
  • Мнения: 972
И аз чакам конкурса, че да намеря време  Whistling

# 4
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
MiRa_55 ,никакви такива "дано ми дойде вдъхновението".Хващай се на работа, че конкурса иде-е-е-е-е!

Как съм се хванала - само в конкурси участвам... Ама и награди си имам /вижте в подписа ми!/ Какъв е този конкурс?
Ще се упражнявам... Че то апетита с яденето май идва!

# 5
  • BG
  • Мнения: 793
За сега само ще ви следя какви красоти правите  Hug

# 6
  • Мнения: X
                                    Тема на конкурса:
                           Нека да е лято!Само да е лято!




                                  Правила и условия за участие:


1. Всеки желаещ да участва трябва да заяви това във форума.А също и да каже какво ще предостави като награда за победителя.
2. Конкурсните работи не трябва да са публикувани никъде другаде до сега.
3. Снимка в няколко ракурса на конкурсната работа и кратко описание към нея за материалите, от които е направена можете да изпращате на мейла на Дъждец.
-pgeneva@gmail.com
4
.  След приключване на конкурса всеки желаещ може да остави работата си за продаване чрез продавалника с благотворителна цел.
5. Краен срок  за изпращане на конкурсните работи 30.06.2007
6. Резултатите ще бъдат обявени най-късно на 10.07.2007 на определеното за целта място.
7. Всеки участник носи отговорност да изпълни ангажимента към победителя; т.е. да му изпрати своята награда.
8. Победителя ще бъде излъчен след обработка на анкетата, която ще бъде пусната във форумите към bg-mamma.



Допълвайте ако има за допълване или коригирайте ако нещо не ви харесва. Peace
И се залавяйте за работа, че време не остана-а-а-а!! Hug



Последна редакция: ср, 06 юни 2007, 18:13 от Анонимен

# 7
  • София
  • Мнения: 983
...



(Изтривам си поста, тъй като вече е безмислен, имайки предвид нанесените по-горе поправки  Laughing)
Caprari, реагираш светкавично   bouquet

Последна редакция: ср, 06 юни 2007, 18:24 от dujdets

# 8
  • Мнения: X
Готово! Корекциите са направени! Hug
Пратила съм лично на един модератор да заключи старата тема.

Последна редакция: ср, 06 юни 2007, 18:15 от Анонимен

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
записвам се да следя темата

# 10
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Caprari, само едно уточнение, към т.1 ако може:
Това значи ли, че победителя ще бъде само един, т.е. само 1 място ли ще има? И всички, които участват ще предоставят някаква награда? И тази награда в победителя ли ще отиде? И какво може да се даде като награда?
Май въпросите ми станаха доста, ама да се уточним!

# 11
  • Мнения: 679


Снимката не е фокусирана върху декупажа, но си личи, надявам се, че е такова  Grinning
Аз нямам толкова умения като за конкурс, но ако ми хрумне нещо оригинално, може и да се включа.

# 12
  • Мнения: 4 392
Засега съм Агент 007. Peace
Нищо декупажно не съм правила досега. Tired

# 13
  • Мнения: 252
Мисля си, дали на сайта да не се ка4и и файл с  теория на декупажа за на4инаеЩи и за понапреднали. Така Ще се избягват  многократните обяснения във форума за базисните неЩа.  Рускините имат отделна тема само за теория, и ми си струва доста удобно. newsm78 Техни4ески дали оба4е е възможно??? newsm78

Ати  smile3501

Последна редакция: ср, 06 юни 2007, 23:54 от Гая

# 14
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Здравейте момичета!
Следя ви отдавна, но чак снощи сътворих първото си произведение. Този декупаж наистина е много зарибяващ - седяла съм до никое си време  ooooh!.
Ето резултата  Embarassed
http://www.bgphoto.net/photos/16744/o633168018646870000.jpg
http://www.bgphoto.net/photos/16744/o633168018318745000.jpg

Общи условия

Активация на акаунт