Tupperware - съдове

  • 1 452
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте момичета,

Използвали ли сте кутиите на Tupperware.
Какви са вашите отзиви. Интересно ми е защото една позната ми предлага. Искам да разбера нещо повече за тях.
Предварително благодаря.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 163
аз имам чашата с капаче, от години я използваме, мъжът ми си носи кафето с нея, но от известно време тече, явно не се затваря толкова плътно, което е нормално все пак е доста стара

# 2
  • Мнения: 1 102
Аз имам 5 кутии, които майка ми ги купи, аз няма да дам и 1лв. за подобна кутия, не може някой да ме убеди 1е пластмасата е по-здравословна от стъклото.
Ползвам ги, но не виждам никаква разлика.

# 3
  • Мнения: 17 546
Мисля, че е поредния безсмислен продукт, на който само шума и парите големи! Няма да купя, та това е проста пластмаса! Naughty Виждали ли сте ги как грозно изглеждат след известно ползване?

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 704
да.тестото става страхотно

# 5
  • София
  • Мнения: 1 163
а, имам и чашата за ръчно разбиване на сметана, не я ползвам. Всичко ми е подарък, ако бяха по-евтини сигурно щях да си купувам, но не вярвам, например,че съдовете за съхранение на зеленчуци в хладилника понеже били по-специални зеленчуците много дълго време се запазвали свежи и не се спаружвали или изгнивали..

# 6
  • Мнения: 1 311
да.тестото става страхотно

Потвърждавам  Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 1 555
Аз имам една мерителна чаша- миксер май се казва.  newsm78 Разбива добре. Имам и една мерителна купа с капак, в която също може да се прави тесто. Наистина веднъж пробвах и стана бързо и лесно без да си цапам ръцете, но за тесто предпочитам кухнениския робота.  Mr. Green В крайна сметка - дадох куп пари, а те си стоят без да ги използвам.

# 8
  • Мнения: 368
имам купата за тесто - доволна съм
и ръката на татко - също.
ако бяха по-евтини щях да им изкупя каталога
много практични са

# 9
  • Мнения: 560
Имам малката купа за месене. Много съм доволна. Само съжалявам, че не купих по-голямата, ама тогава ми се видя скъпа и глупава покупка.

# 10
  • Мнения: 1 041
От доста години ползвам купата за тесто, но предимно за подквасване на кисело мляко. Няма промяна във външния и вид.

Общи условия

Активация на акаунт