страх от секцио?

  • 4 231
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 106
Беше ли  Ви страх от предстощото секцио?

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Не PeaceИмах пълно доверие на оператора!

# 2
  • Мнения: 2 401
Ухаааа и още как.  И двата пъти умирах от шубе.

# 3
  • Мнения: 814
 Сега ще раждам секцио и хич не ме е страх. Щеше да умирам от страх ако трябваше да раждам нормално-минах вече по този път и никога не искам да се сещам за този момент.

# 4
  • Мнения: 4 629
Не ме беше старх. При мен се наложи по спешност и въпреки това бях много спокойна. Беше ме страх от вагиналното раждане

# 5
  • София
  • Мнения: 2 493
Много ме беше страх. Първото ми раждане беше нормално и много исках пак да си родя така. Но за съжаление ми се наложи секцио. Sad Ако ми се налага пак да раждам секцио - пак ще ме е страх. 

# 6
  • София
  • Мнения: 6 011
Винаги ме е било страх от вагинално раждане.
Родих със секцио.През цялата ми бременност и по време на операцията  ме беше обхванало някакво невероятно спокойствие.Даже не мога да го опиша,просто вътрешно чувство,че всичко ще е наред!Имах пълно доверие на моя лекар,което не е за подценяване в такива моменти!

# 7
  • Мнения: 100
Не ме беше страх , нямах търпение да се срешна с бебето си:)))

# 8
  • София
  • Мнения: 4 585
Беше ме страх, но не чак толкова. Нямах много време да го обмислям, защото ми го назначиха ден преди да се състои. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 4 451
Много ме беше страх и двата пъти. Първият път, защото не знаех какво ме очаква и си е операция все пак. Вторият път, защото вече знаех какво е.

# 10
  • Мнения: 133
Страха е в главите ви! Два пъти го преживях, но не съжелям(извинявам се на майките родили по естествен път). По медицински причини ме резваха Wink. Само бъди силна духом и всичко ще е наред.
Желая ти здраво бебче! да ти пълне дома с веселие.

# 11
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Ау,две вечери преди операцията ме хвана шубето.Ама аз до тогава болница не бях помирисвала и имах нетърпимост към всички с бели престилки.
На операционнната маса треперех като лист (и аз не знам защо? newsm78)
Сега обаче като знам какво е няма като че ли толкова да се притеснявам Simple Smile

# 12
  • Мнения: 482
Ох, ужасно ме беше страх - и аз не знам на кои свят бях ... но минава, не е чак толкова страшно  Peace

# 13
  • Мнения: 256
Vinagi sam izpitvala strah ot vaginalnoto rajdane makar da ne sam imala takova.Vinagi sam iskala da rodja sekcio Naughty i sam mnogo dovolna ot reshenieto si!Vazstanovih se izkljuchitelno barzo,no pri men bolkite prez bremennosta bjaha nechoveshki,taka che tezi ot operacijata bjaha detska igra Laughing

# 14
  • Мнения: 1 910
И мен ме беше страх да родя нормално и исках секцио. Та все си е май шубе. Wink

Общи условия

Активация на акаунт