за ранното захранване

  • 324
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 163
Аз също съм за ранното захранване - също имам голям син на 9 год.,който е захранен по старата схема - здрав и прав е и няма никакви проблеми,малкия е на 6 месеца и също го захраних от 3 месец с пюре и със сокчета от 2 месец,засега е ток.Големия съм го кърмила 9 месеца,а малкия все още го кърмя.
А относно алергиите - ми освен да спрем и да дишаме,че то и по въздуха ги има???

# 1
  • Мнения: 163
Просто исках да отговоря на предишната тема,но нещо не стана така и се публикува като нова тема!!!

# 2
  • Мнения: 3 760
В какъв смисъл във въздуха има алергии?  newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 1 254
И тук ще го напиша. Сега децата ти са "ток", но последиците се проявяват след години, може и 20 дори.
Не е казано, че като е захранено рано едно дете, непременно ще бъде алергично, болнаво и т.н., но пък е доста по-голям шанса това да му се случи, отколкото ако е захранено късно. Аз предпочетох да не рискувам със здравето на детето си и захраних късно - след 8мия месец. Сега сина ми е на година и 7 месеца и е не само ток, ами и жица даже! А, забравих да кажа, и още го кърмя.  Peace

# 4
  • Мнения: 256
И аз съм за ранното захранване така практикувам и децата ми са добре да чукна на дърво smile3538

Общи условия

Активация на акаунт