:shock: змия Пантеона Варна

  • 1 558
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 51
ИСКАМ ДА ПРЕДУПРЕДЯ ВСИЧКИ МАЙКИ ОТ ВАРНА-ПРЕДИ 2 СЕДМИЦИ СЕ РАЗХОЖДАХМЕ НЯКОЛКО МАЙКИ ВЪВ ГРАДИНАТА И ВИДЯХМЕ ЗМИЯТА КАК СПОКОЙНО СИ ЛАЗЕШЕ ПО АЛЕЯТА КЪМ ПАНТЕОНА И НИКОЙ НЕ НАПРАВИ НИЩО ЗА ТОВА....А УЖ Е СПОКОЙНО ТАМ??? #Crazy

Последна редакция: чт, 07 юни 2007, 08:52 от Ellypr

# 1
  • Варна
  • Мнения: 11 340
А вие какво направихте? Уведомихте ли някой? Или две седмици по-късно се сети да се възмущаваш във форума?!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Явно новия асфалти ги привлича Laughing да се препичат на слънчице.
Общо взето аз съм направо с фобия от змии, защо ми каза???
И какво да направят ? Да я убият, да я отровят?

# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
Едно време бабите ни и дядовците ни като са расли по селата, никой не се е впечетлявал толкова от зми. Те са си част от природата и опасността от тях е преувиличена.  Бягат от хората, повечето са неотровни, малките деца се следят нон стоп, а големите трябва да са информирани за опасността.... И на мен ми е интересно кой и какво очакваш да направи? Надявам се не мислиш, че е редно да я убият? Животинка като животника. Кърлежите са далеч по-опасни.

# 4
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
е ние пък видяхме мин седмица в градината на дъщеря ми.ами те си зивеят и в града,не са опасни,нито отровни,само дето като ако видя  и полудявам.отровните змии са далеч от града,надявам се Shocked

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 493
И аз мисля,че обикновено смока живее в града(или поне искрено се надявам) Rolling Eyes
Пепелянки и подобни съм виждала в горите

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Миналата събота видях сгазена змия на пътя към Зл.пясъци.
Не знам, може би очакваме животните да си тръгнат с добро, когато ние настъпваме... И в града да останат само врабчетата, и то тези дето не акат по главите на хората.

# 7
  • Мнения: 51
много ме е страх от змии и имам фобия от тях дори и от неотровните.затова и не ходя вече във морската.какво трябваше да направя според вас?да я настъпя ли или какво?сега го съобщавам,защото сега имах тази възможност Naughty

# 8
  • Мнения: 2 768
Миналата година змия ми мина през краката малко по-нагоре от слънчевата алея в Морската. Няма да ви казвам как скачах!  Close Всяко косъмче от тялото ми настръхна, голям ужас.
Да не говорим, че бутах количката с детето...

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 383
много ме е страх от змии и имам фобия от тях дори и от неотровните.затова и не ходя вече във морската.какво трябваше да направя според вас?да я настъпя ли или какво?сега го съобщавам,защото сега имах тази възможност Naughty

Нищо, какво да направиш...
Нея вероятно я е страх повече от теб... Животните не трябва да се изтребват заради нашите фобии.

# 10
  • Мнения: 3 622
И аз видях миналата година змия в Морската градина, а когато приближихме тя си изпълзя към храстите  Mr. Green

# 11
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Според мен не е възможно да се унищожат всички гадинки.....един се страхува от змии,друг от бръмбари,трети от катерички...забележки можем да имаме само за кърлежите. Mr. GreenХубавото е че градината така се е развила,че наистина животните се чувстват като у дома си.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Хубавото е че градината така се е развила,че наистина животните се чувстват като у дома си.

сега да развъдим таралежи предлагам и те да се чувстват като у дома си.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Хубавото е че градината така се е развила,че наистина животните се чувстват като у дома си.

сега да развъдим таралежи предлагам и те да се чувстват като у дома си.

Поне ще решим проблема със змиите! Joy

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Между другото в Чайка миналата година видях таралеж и доста се зачудих как е оцелял сред тези кучета.
За плъховете и мишките нищо да не казваме.....

Общи условия

Активация на акаунт