Дъщеря ми пак е болна

  • 1 045
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 58
  Здравейте,този подфорум е чудесен за нашият случай.Няма да се впущам в продробности.Дъщеря ми е на 2г.7м. докато не ходеше на ясла не боледуваше,но тръгна миналото лято и е все болна.
   Миналият юни изкара една пневмония,и бронхит.През юли беше с ангина,а през август отново с пневмония.Лежахме в болница.Докато пиеше АБ правеше разтройства.Като влезнахме в болница се оказа,че има непоносимост към АБ приеман през устата и оттогава като се разболее е само на инжекции.И то към определени групи АБ.На всичко отгоре има и трета сливица,която е доста голяма и е за вадене,но била малка и трябвало да чакаме до есента.                 
Сега пак е на инжекции,на Цефазолин.
   Зимата не беше на ясла и нямаше проблем,и когато я дадох пак се разболя,а не ми се ще да я спирам.
  Моля дайте ми съвет как да я подсиля и да не ми боледува толкова много.
  Надявам се , че ще се включи и хомеопата на форума.
  Предварително брлагодаря

# 1
  • Мнения: 293
Аууу. И какво точно очакваш?? Малко безплатна онлайн консултацийка??

Малко размяна на координати на лични??

# 2
  • Мнения: 1 280
Здравей pdet.Моят син е на 2г и 6м и също боледува честичко без да ходи на ясла, гледам си го в къщи точно по тази причина.Затова и в повечето случаи го лекувам с хомеопатия.Не искам да си натрапвам мнението но аз съм доволна най вече заради това че не му вреди, а ако трябва да му давам всеки път АБ до къде ще я докараме.Само че хомеопатията действа по бавно но има ефект повярвай ми.Много ме разубеждаваха з-то всичко било психическа нагласа ама при дете на две години каква нагласа много знае той какво му давам,но в повечето случаи минаваме без АБ. Моят съвет е просто да опиташ и с хомеопатия може пък да има ефект  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 655
Лошото е, че май няма класически хомеопати в Сливен. Ако ти се ходи до Бургас, там се намират. Първото име, за което се сещам е д-р Пейчев.

# 4
  • Мнения: 58
Искам да кажа на Чесън,не знам как точно тълкуваш това,,което съм написала,но аз искам съвет , а не безплатна консултация,както си мислиш.

# 5
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Svetla1
Цитат
Лошото е, че май няма класически хомеопати в Сливен.

 pdet - Има - ще ти пратя координати на Лични. Simple Smile

    ............................................................


 pdet  Изтрий си съобщенията от Лични, че не приема нови, "кутията" ти е пълна!

Последна редакция: чт, 07 юни 2007, 14:43 от Aleksander

# 6
  • Мнения: 58
Благодаря,на всички,че се опитвате да помогнете дори и само със съвети.

# 7
  • Мнения: 37
Здравейте,и аз се интересувам от класическия хомеопат в Сливен-ако може да пишете ще ви бъда благодарна! Simple Smile

# 8
Здравей.Мисля че знам как се чувстваш.Проблемите със сина ми са почти същите като твоите с дъщеря ти.Боледува поне два пъти месечно.Напоследък започна да прави ангини.Доста съм притеснена.Мисля че е време да опитам нещо ново, защото това непрекъснато даване на антибиотици ме притеснява сериозно.Една приятелка, която лекува децата си чрез хомеопатия ми каза че всичко е въпрос  на нагласа от моя страна.Трябва да съм 100% убедена че искам да следвам до край принципите на хомеопатичното лечение и че няма да се откажа по средата на този дълъг процес. Мисля че съм готова за това в името на детето си.Бих искала да помоля, ако някой може да ми каже името на добър хомеопат в Пловдив.Не ми се иска да ходя при случайни хора.Предварително благодаря.Пожелавам успех на всички мами, които са решили да тръгнат по този път и Кураж!!!

# 9
  • Мнения: 388
Здравей.Мисля че знам как се чувстваш.Проблемите със сина ми са почти същите като твоите с дъщеря ти.Боледува поне два пъти месечно.Напоследък започна да прави ангини.Доста съм притеснена.Мисля че е време да опитам нещо ново, защото това непрекъснато даване на антибиотици ме притеснява сериозно.Една приятелка, която лекува децата си чрез хомеопатия ми каза че всичко е въпрос  на нагласа от моя страна.Трябва да съм 100% убедена че искам да следвам до край принципите на хомеопатичното лечение и че няма да се откажа по средата на този дълъг процес. Мисля че съм готова за това в името на детето си.Бих искала да помоля, ако някой може да ми каже името на добър хомеопат в Пловдив.Не ми се иска да ходя при случайни хора.Предварително благодаря.Пожелавам успех на всички мами, които са решили да тръгнат по този път и Кураж!!!
Писах ти на лични! Peace

Общи условия

Активация на акаунт