Костенурката Франклин

  • 13 551
  • 91
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 891
Накой може ли да ми помогне в намирането на тази костенурка  Mr. Green Имам книжки, мисля всички серии, ама нещо плюшено не може ли да се измисли  Rolling Eyes Помагайте, че Сашето ще ме разкости, ако пак се прибера без Франклин   newsm66

# 1
  • Мнения: 7 723
Скоро го гледах Франклин в Марсел... Whistling

# 2
  • Мнения: 4 473
Гери е фен на Франклин Grinning - има няколко касетки с него, та ако имате видео - ще даде на Сашето да погледа Wink За играчки, не мога да помогна, обаче Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 10 758
На Иван му донесоха от Германия един голям Франклин.Тук не съм виждала.Е, не съм и търсила де.Дзверо и той е фен на костенурката, само дето преди й викаше "баба жаба" Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 2 298
Играчки не съм виждала. И моята е фен на "Антин" (така казва Франклин) и й купуваме DVD-та.

# 5
  • Мнения: 2 891
Скоро го гледах Франклин в Марсел... Whistling

Kъде е това  newsm78

# 6
# 7
  • Мнения: 10 758
Марсел Тойс ЕООД София бул. Васил Левски №65 02 - 986 38 14

# 8
  • София
  • Мнения: 7 242
В подлеза на бул. България до техникума по текстил. Днес го видях - плюшен, около педя висок за 5 лв Grinning

# 9
  • Мнения: 2 891
Лелеееее, отивам да видя!

# 10
  • Мнения: 641
В подлеза на бул. България до техникума по текстил. Днес го видях - плюшен, около педя висок за 5 лв Grinning

Shocked

jj okocha , aко го купиш пусни едно фото, моооля.

# 11
  • Мнения: 1 464
Лелее,и аз го издирвам цяла година вече ,ако някой го намери да пусне снимка моляяяяяяяяяяяяяяя Praynig  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 14 638
Покрай Коледа овършах София за пустата му костенурка и никъде не намерих. Продават една, но тя е като нинджите, а не Франклин. Виждала съм в едно дете от градината, но може би е от чужбина. Ако на бул. България намериш-свиркай.

# 13
  • София
  • Мнения: 771
Ние имаме точно тази, която прилича на нинджа, но е много сладурска и синът ми си я нарича Франклин. Бях му я заръчала за подарък от леля му и тя беше открила само тази. Виждала съм я същата, но в по-големи размери от нашата на витрината на магазина Чико, срещу Южния парк

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
и аз искам фото на плюшен Франклин.  Praynig

Обаче съм разтроена, какво да му купя на моя син... Франклин (ако намеря), Мечо Пух или някое от Телетъбисите?
Ако имате сведение, за местонахождението на последните, ще е чудесно  Hug

Общи условия

Активация на акаунт