Какво да подаря на мъжа ми за годишнината ни ?

  • 7 718
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 668
Моля ви се помагайте  Praynig .
Адски съм безидейна , а във вторник имаме годишнина от сватбата !
100% съм сигурна , че той ще ми подари нещо интересно , романтично и запомнящо се ...
Аз обаче тъпея и нищо не се сещам ...

Няколко жокера - техника има всякаква от MP3 до лаптоп , до CD за колата така че ... не става  Confused
Парфюми съм го заринала ! Злато не носи ...
Много запален риболовец е , ама няма ли да е тъпо на годишнината да му подаря нещо за риба  Sick ?
Харесах един гигантски плюшен хипопотам - той и без друго спи със 100 възглавници ... ама пък не е ли несериозно - голям мъж да му подарявам хипопотами ?
Моля ви се  Praynig нямам никакво време  ooooh!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: X

Много запален риболовец е , ама няма ли да е тъпо на годишнината да му подаря нещо за риба  Sick ?


Във връзка с горното, което си написала се сещам за шарж или карикатура.Занеси негова снимка на някой художник, който да го нарисува иронично-с въдицата ,до него кофата с риба...   Рамкираш картината и си готова.Мисля ,че ще му хареса.

# 2
  • Мнения: 1 937
Изненадай го с преживяване. Организирай го сама.
Ако имай кой да гледа дребосъчето, разбира се.
Открадната идея от приятелка: беше резервирала стая в приятен хотел, такси и подробна инструкция на шофьора, с листчета и sms-и направляваше посоката на половинката, вана с розови листенца, бележки по стълбите и пр..., а тя го чакаш там.

Ти познаваш съпруга си най-добре. Може пък такова нещо да го стресира  bouquet

# 3
  • Мнения: 3 622
 
 

Защо да е тъпо да му подариш нещо свързано с риболова - например някоя скъпарска въдица /карбонова/ или някакъв друг аксесоар свързан с неговото хоби

# 4
  • Мнения: 4 668
Изненадай го с преживяване. Организирай го сама.
Ако имай кой да гледа дребосъчето, разбира се.
Открадната идея от приятелка: беше резервирала стая в приятен хотел, такси и подробна инструкция на шофьора, с листчета и sms-и направляваше посоката на половинката, вана с розови листенца, бележки по стълбите и пр..., а тя го чакаш там.

Ти познаваш съпруга си най-добре. Може пък такова нещо да го стресира  bouquet
Миличка ... той няма да се стресира , ама аз не съм чак толкова романтична  Mr. Green Не е за мен тази работа ...

Защо да е тъпо да му подариш нещо свързано с риболова - например някоя скъпарска въдица /карбонова/ или някакъв друг аксесоар свързан с неговото хоби
В крайна сметка може наистина да е рибарски подарък  Rolling Eyes
Той ще се изкефи ...
Даже днес харесах раница и  калъф за въдици на British Knigst - много готини и още нещо мога да му взема ...

# 5
  • Мнения: 6 992
Пипинка, в една тема за подаръци за сватба мернах масажи...с шоколад примерно... Grinning

# 6
  • Мнения: 364
Много запален риболовец е , ама няма ли да е тъпо на годишнината да му подаря нещо за риба  Sick ?

  bouquet  bouquet  bouquet


 Joy Joy Joy

Виж сега, имам същия екземпляр у дома! Повярвай ми, каквито и рибарски принадлежности да му подариш, ще е във възторг! На нищо друго няма да се зарадва толкова!
Опитай се да мислиш като него и няма да сбъркаш! Защото плюшения хипопотам си е подарък за жена, но не и за запален риболовец! Joy Joy Joy
Хвани някой негов приятел, с когото киснат по язовирите, отидете в ловно-рибарски магазин и въпросът ти е уреден! После ще се хвали пред всички, каква страхотна жена има, повярвай ми! Laughing

# 7
  • Мнения: 4 324
И ние имаме първа годишнина много скоро.

Идеята за карикатура много ми допада, ама пусто в нашият град си нямаме художници.

Може би ще се спра на варианта, с някоя снимка на двамата от запомнящ се и важен за нас момент (е не от сватбата де)

# 8
  • Мнения: 369
Много запален риболовец е , ама няма ли да е тъпо на годишнината да му подаря нещо за риба  Sick ?

Не, няма да е тъпо. Може да не е точно въдица, ами сгъваем стол, но от удобните, които са с алуминиева конструкция с опънато брезентово платно, облегалки за гърба и ръцете, място за чаша и евентуално чадър. Не знам в БГ дали и къде ги има, но на баща ми му подарих такъв като ми идва на гости в ДЕ и е невероятно щастлив!  Heart Eyes

За хипопотама също не ми се струва глупава идеята, всеки трябва да запази по нещо детско в себе си все пак!  baby_neutral

И ние имаме (7-)годишнина в неделя. Освен, че ще го кача на вулкана Етна, ще му подаря и едни хубави слушалки, които се пъхат в ушите. Беше си ги харесал отдавна, но струват 70 Евро и всеки път като повдигнеше въпроса (защото ние обсъждаме всяка покупка заедно) му виках: "Луд ли си, толкова пари за тази простотия, ще караш и без тях!", но сега ще го поглезя  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 4 668
Значи - раницата BK + хипопотама също би било вариант ... Laughing
Наталия - тези столове са супер , ама той се обзаведе вече с такъв  Peace

# 10
  • Мнения: 2 161
Много запален риболовец е , ама няма ли да е тъпо на годишнината да му подаря нещо за риба  Sick ?
Няма да е тъпо.Има  скъпи и красиви въдици.Сигурно са и качествени. Simple SmileНикой рибар не отказва още една въдица.

# 11
  • Мнения: 369
Ех, знае човекът значи какво е хубаво  Grinning Сигурно и готин стол за компютъра тип "щефско кресло" си има?

Ако обича след баня да се залепи на компютъра, може да му подариш хубав хавлиен халат. Малко скучен подарък, но пък има някои наистина хубави. Аз съм харесала един сив на Босс.

Друго, което ми хрумва (но може и него вече да имате), е грил/барбекю. Повечето мъже действително си падат да се правят на специалисти по месото.  Crazy

Ако искаш да е нещо, което се запомня, може да му организираш някой излет, какъвто обича той. Например да хванете две колелета и да отпрашите към близкото село. Или да видиш дали в близките пещери няма възможност да си наемете личен екскурзовод, който да ви заведе по-навътре из тесните тунели. 

Или съвсем грандомански подарък- да го заведеш за 2-3 дни на Канарските острови (нали ти ме беше питала за тях?) на океански риболов!  Mr. Green

За реализацията на последните идеи май нямаш и време вече. Дай да помислим тогава в друга насока- нали любовта на мъжа минава през корема. Какво обича да яде той? Спагети прави ли си сам? Моят много се кефи да си прави специалните си спагети. Дори по едно време организираха с приятели "Спагетон"- състезание за най-вкусни спагети. Мъжете ни готвеха, а ние ядяхме и оценявахме.   hahaha Има много хубави комплекти за спагети- специални прибори, съдове, метални кутии...

# 12
  • Мнения: 369
Хрумна ми още нещо- т.нар. "мъжки играчки"- модели на танкове/самолети/яхти за сглобяване, хеликоптер с дистанционно, влакчета с релси.  baby_neutral

# 13
  • Мнения: 364
Хрумна ми още нещо- т.нар. "мъжки играчки"- модели на танкове/самолети/яхти за сглобяване, хеликоптер с дистанционно, влакчета с релси.  baby_neutral

Подкрепям!
Мъжете, е поне моя, умират за такива неща!

Сега се сещам, как с един куршум ще убиеш два заека:
Продават едни лодки - средно големи играчки, с дистанционно. Моя съпруг искаше такава, за да може да си слага захранката за риболова в тях и да я изсипва на правилното място, навътре в язовира! Peace Около 150 лв. бяха май.

# 14
  • Мнения: 223
Изненадай го с някоя семейна екскурзия ..само за Вас двамата..много би било романтично

Общи условия

Активация на акаунт