подарък за 30-я рожден ден на любимия?

  • 1 652
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
здравейте Simple Smile имам спешна нужда от свежи идеи Simple Smile Joy

моя човек става на 30 след малко повече от месец, но още от сега съм се зачудила какво а му подаря. трябва да се подготвя от рано, защото тончо в деня преди празника му ще се върнем от морето. едва ли трябва да казям, че ми се иска да е нещо специално и хубаво. не ми се ще да го попиам какво иска, защото винаги така правя... е, почти винаги Rolling Eyes а няма по-хубаво нещо от подарък изенада Sunglasses

много ще съм благодарна, ако имате някакви оригинали идеи, защото мен не ме бива много... Sick

от 4 години сме заедно и съм му подарявала какво ли не. като се започне от най-баналното - пуловер, бельо, козметика та се стигне до тв тунер, игри и разни други джаджички за компютъра му, телефони и не знам още какво.

милата ми маца обича компютъра си, но не ми се иска да му подарявам още нещо за него, зято почти ревнувам от тази машинка Simple Smile, обича да спортува, обича да се глези по всякакви възможни начини Simple Smile

е, благодаря предварително за предложенията  bouquet

Последна редакция: чт, 07 юни 2007, 15:26 от mama Viola

# 1
  • Мнения: 87
като отидете на морето и му изневери..., а после му подари теста за бременност  Laughing
сериозно обаче , можеш да му подариш стриптизьорка...ше бъде размазан от кеф-гаранция!

# 2
  • Мнения: 75
ок, или всички сте за стриптизьорката, както предлага тонколона басова, или и вие нямате идеи като мен Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 517
Моят подарък не беше нищо особено за 30-тия му РД в сравнение с подаръка, който дъщеря ни му направи: направи първите си стъпки. Беше страхотно.

# 4
  • Мнения: 1 568
На моят му подарих луксозен масаж с ароматерапия в Спа-център!Държах и масажистката да е млада и хубава и беше сууупер!!!Голяма изненада беше и приятелите му и до сега го бъзикат-готино де! Joy

# 5
  • Мнения: 75
благодаря за идеите, но не и за оннази със стриптизьорката! що за проява на лош вкус?! мъжът ми ако толкова иска и сам може да си отиде на стриптийаз клуб с приятели.- не съм го вързала...

наче му избрах супер як подарък - летене със съмолет. той умира за такива преживявания... много съм доволна:)

Общи условия

Активация на акаунт